Rezervácia

Arrival date
Departure date

+421 911 611 386 e-mail

TEPELNÉ MASÁŽNE TERAPIE

ProcedúraDĺžka trvaniaCena
Masáž lávovými kameňmi20 min.32,00 €
Masáž lávovými kameňmi50 min.59,00 €

MASÁŽ LÁVOVÝMI KAMEŇMI

Lávové kamene harmonizujú ľudské telo, odoberajú mu negatívnu energiu, eliminujú bolesť v svaloch, zlepšujú cirkuláciu krvi, napomáhajú k detoxikácii majú výrazný tonizačný efekt. Teplo uvoľňujúce sa z kameňov spolu s pôsobením masáže pomáha uvoľniť svalstvo, zlepšiť metabolizmus, krvný obeh, upokojiť bolestivé miesta na tele, lepšie uvoľniť svalové spazmy a nabudiť samoliečiace schopnosti organizmu.

Samotná terapia sa vykonáva lávovými kameňmi nahriatymi na teplotu 40-60 °C, niektoré sa len prikladajú na určité body na tele, ostatnými sa masíruje celé telo. Pokožku pripravíme olejom, aby lepšie znášala horúce pôsobenie kameňov, ktoré telu však už po chvíľke odovzdajú svoju energiu a teplo. Tieto kamene sú zväčša tmavo sivé až čierne a obsahujú množstvo železa. 

Vnútorná sila lávových kameňov vznikala už v sopke, odkiaľ bola horúca hmota a na povrchu Zeme následne ochladená, čím v kameni ostali na dlhé veky liečivé energie. Lávové kamene – čadiče vulkanického pôvodu – používame oblé, s hladkým povrchom, v rôznych veľkostiach. Dokážu nás liečiť, odovzdávať energiu a brať našu negatívnu.

Masáž horúcimi lávovými kameňmi je možné kombinovať s masážou so studenými mramorovými kameňmi tzv. masáž teplo chlad.

Vaša rezervácia

Kontaktné informácie
Aby sme Vás mohli spätne kontaktovať, zanechajte nám, prosím, na Vás kontakt.
Polia označené hviezdičkou sú povinné