Rezervácia

Arrival date
Departure date

+421 911 611 386 e-mail

TEPELNÉ MASÁŽNE TERAPIE

MASÁŽ LAVOVÝMI KAMEŇMI (Hot stones massage )

Lávové kamene harmonizujú ľudské telo, odoberajú mu negatívnu energiu, eliminujú bolesť v svaloch, zlepšujú cirkuláciu krvi, napomáhajú k detoxikácii majú výrazný tonizačný efekt. Teplo uvoľňujúce sa z kameňov spolu s pôsobením masáže pomáha uvoľniť svalstvo, zlepšiť metabolizmus, krvný obeh, upokojiť bolestivé miesta na tele, lepšie uvoľniť svalové spazmy a nabudiť samoliečiace schopnosti organizmu.

Samotná terapia sa vykonáva lávovými kameňmi nahriatymi na teplotu 40-60 °C, niektoré sa len prikladajú na určité body na tele, ostatnými sa masíruje celé telo. Pokožku pripravíme olejom, aby lepšie znášala horúce pôsobenie kameňov, ktoré telu však už po chvíľke odovzdajú svoju energiu a teplo. Tieto kamene sú zväčša tmavo sivé až čierne a obsahujú množstvo železa.

Vnútorná sila lávových kameňov vznikala už v sopke, odkiaľ bola horúca hmota a na povrchu Zeme následne ochladená, čím v kameni ostali na dlhé veky liečivé energie. Lávové kamene – čadiče vulkanického pôvodu – používame oblé, s hladkým povrchom, v rôznych veľkostiach. Dokážu nás liečiť, odovzdávať energiu a brať našu negatívnu.

Masáž horúcimi lávovými kameňmi je možné kombinovať s masážou so studenými mramorovými kameňmi tzv. masáž teplo chlad.


 

OLEJOVÁ TEPELNÁ MASÁŽ

Masáž teplým bylinným liečivým olejom je ukľudňujúca relaxačná a uvoľňujúca masáž. Má priaznivé účinky na svalový spazmus, reumu, sexuálnu slabosť a celkovú harmonizáciu energii v ľudskom tele. Relaxačnú olejovú masáž si vyberte najmä vtedy, keď ste nadmieru psychicky či fyzicky vyčerpaní.

Olejová tepelná masáž sa robí za pomoci zmesi teplého oleja (bio oleje lisované za studena). Pri tomto type masáži je dôležitá technika masáže, zloženie a účinky masážnych zmesí a samozrejme veľa ďalších atribútov. Pri relaxačnej masáži sa používa technika dlhých ťahov pozdĺž svalových partií, bez výrazného prítlaku. Na masáž sa používajú čisto panenské oleje obohatené o výťažky z rastlín, ktoré podporujú relaxačný efekt masáže a podporujú kvalitatívny stav pokožky.

ProcedúraDĺžka trvaniaCena
Masáž lávovými kameňmi25 min.25,00 €
Masáž lávovými kameňmi50 min.43,00 €
Olejová tepelná masáž25 min.23,00 €
Olejová tepelná masáž50 min.35,00 €

Vaša rezervácia

Kontaktné informácie
Aby sme Vás mohli spätne kontaktovať, zanechajte nám, prosím, na Vás kontakt.
Polia označené hviezdičkou sú povinné