Rezervácia

Arrival date
Departure date

+421 911 611 386 e-mail

Vybrané referencie hostí Wellness Hotela Chopok****Poslať hodnotenie

Odporúčam

27. 08. 2017
Perfektný hotel pre rodiny s deťmi. Strava veľmi chutná. Bazén čistý, detské kútiky a program pre deti úžasný. Aj v okolí veľa možností na vyžitie. Mali sme sa fantasticky a ďakujeme celému hotelu!!!!


Odporucam

27. 08. 2017
Velmi pekny hotel, navstivili sme ho po druhy krat, tentokrat v lete. Pre rodiny s detickami skvely....od detskeho kutika, fatasticke preliezky, prijemny personal, ci uz obsluhujuci casnik, resp.chyzna a v neposlednom rade famozna kuchyna. Urcite sa opat vratime.

Najkrajšia dovolenka plná dobrodružstiev

07. 08. 2017

Výborný hotel, výborné služby, výborné jedlo, výborné animácie pre detičky. Wellness vyhovoval - len v saune mali teplo :) Ale prídete do tak nádherného prostredia, že nikoho hotel ani nebude zaujímať.

Pekný hotel

06. 08. 2017

Veľmi pekný hotel, so skvelou kuchyňou, lepší dezert som ešte nejedla,... vaňa aj balkón na izbe potešili, najviac však oceňujem program a wellnes pre deti, malú ovládla chopíkománia :-D plavba loďou bola zaujímavým spestrením.

Super

03. 08. 2017

Výborna poloha,priestranna veľká izba s max.vybavenosťou, kúpeľňa top, čisto. Večere gastronomický zážitok. Naša dcéra sa tešila detskému miniclubu a ocino si užil bowlingový turnaj. Určite sa ešte vrátime.

Super rodinná dovolenka

28. 07. 2017

Hotel sa mi veľmi páčil. Pre deti ideálny. Detský kútik... animačný program...bazén pre deti...v reštaurácii stolíky na kreslenie...večer mini disco. Jedlo vynikajúce...izba priestranná...krásne oplotené detské ihrisko ...čisto...nemám čo vytknúť.  Hotel organizuje aj výlety s dopravou.  Personál ústretoví.

Rodinná dovolenka na 1tku

25. 07. 2017

Hotel nemá žiadnu chybu. Priestranné čisté izby. Pekný kontrolovaný welnes. Prijemný personál a animátorky. Výborné jedlo. Kvalitný program pre deti aj dospelých. Výlety organizované hotelom sú výborný nápad. Radi sa vraciame.

Skutočne dokonalý hotel

19. 07. 2017

Nie je jediná vec, čo by som tomuto hotelu vytkla, všetko bolo dokonalé a to sme tam neboli prvý krát. Jedlo geniálne, izby obrovské, kúpeľne tiež, všetko čistucké, no neviem či niekedy pôjdeme v Nízkych Tatrách aj niekde inde ako do tohto hotela.

Veľká spokojnosť

03. 07. 2017

Spokojnosť, vysoká profesionalita, snaha poskytnúť komfort hosťovi, animácie boli super, wellness a celková atmosféra určite naj v celej Jasnej, dôkazom je veľké množstvo zahraničných klientov, v lete oceňujem zameranie na rodiny, žiadne firemné eventy sa nekonajú...

Cítime sa u Vás vynikajúco ....

11. 05. 2017

Milí pán riaditeľ, vyjadrujem Vám srdečnú vďaku spolu s manželkou Máriou. Sme potešení a sme radi, že môžeme vo Vašou hoteli prebývať. Tak ako prvý raz, tak aj každý ďalší nasledujúci sme sa u Vás cítili vynikajúco. Vážime si Vašu prácu aj prácu Vášho celého personálu, a teraz nemyslím len čašníkov a kuchárov, recepcie, ale naozaj všetkých aj údržbárov aj žien, ktoré majú na starosti izby a ktoré prichádzajú s nami priamo do kontaktu. Naozaj máte asi šťastnú ruku na personál, ktorý na jednej strane Vám závidím na druhej strane konštatujem, že si to zaslúžite svojím prístupom k nim a k Vašej práci.

Prajeme Vám nech sa Vám darí v práci aj v rodine a hlavne nech ste zdravý a tešíme sa na krásne pobyty a stretnutia u Vás.

"Romantický pobyt pre dvoch"

30. 12. 2016

V tomto hoteli sme strávili úžasný víkend. So všetkým sme boli spokojní, personál bol veľmi milý a ústretový. Jedlo bolo skvelé. Páčil sa nám wellness aj izba. Určite sa sem budeme vracať.

Vaša rezervácia

Kontaktné informácie
Aby sme Vás mohli spätne kontaktovať, zanechajte nám, prosím, na Vás kontakt.
Polia označené hviezdičkou sú povinné