Rezervácia

Arrival date
Departure date

+421 911 611 386 e-mail

Vybrané referencie hostí Wellness Hotela Chopok****Poslať hodnotenie

Zažili sme u vás opäť krásne chvíle.

01. 06. 2017

Zároveň som sa vám chcela veľmi pekne poďakovať. Opäť ste nesklamali:).
Veľká vďaka aj p.Vojtíkovi, ktorý bol veľmi nápomocný pri odvozoch na Bielu púť, ako aj večer pri chystaní Relax baru.

Zažili sme u vás opäť krásne chvíle.

Ďakujeme, prajeme vám všetko dobré, nech sa darí a nech sú vaši klienti aspoň tak spokojní ako my.
Tešíme sa na ďalšie chvíle u vás :).

Cítime sa u Vás vynikajúco ....

11. 05. 2017

Milí pán riaditeľ, vyjadrujem Vám srdečnú vďaku spolu s manželkou Máriou. Sme potešení a sme radi, že môžeme vo Vašou hoteli prebývať. Tak ako prvý raz, tak aj každý ďalší nasledujúci sme sa u Vás cítili vynikajúco. Vážime si Vašu prácu aj prácu Vášho celého personálu, a teraz nemyslím len čašníkov a kuchárov, recepcie, ale naozaj všetkých aj údržbárov aj žien, ktoré majú na starosti izby a ktoré prichádzajú s nami priamo do kontaktu. Naozaj máte asi šťastnú ruku na personál, ktorý na jednej strane Vám závidím na druhej strane konštatujem, že si to zaslúžite svojím prístupom k nim a k Vašej práci.

Prajeme Vám nech sa Vám darí v práci aj v rodine a hlavne nech ste zdravý a tešíme sa na krásne pobyty a stretnutia u Vás.

"Romantický pobyt pre dvoch"

30. 12. 2016

V tomto hoteli sme strávili úžasný víkend. So všetkým sme boli spokojní, personál bol veľmi milý a ústretový. Jedlo bolo skvelé. Páčil sa nám wellness aj izba. Určite sa sem budeme vracať.

Najkrajší a najlepší hotel

08. 03. 2016

Tak z tohoto hotelu sa mi nechcelo ani odísť. Boli sme v ňom ubytovaní celý víkend s rodinou. Veľmi sa nám páčili luxusné izby, príjemný personál a hlavne kvalitné a chutné jedlo. Dúfam,že ešte niekedy tam pôjdeme. Odporúčam!

Vynikajuci

06. 03. 2016

V tomto hoteli sme boli uz tretí krát a chystáme sa opäť, je to hotel z ktorého nemáte potrebu odísť, zábava pre dospelých aj deti, jeden z top hotelov pre deti, jedlo chutné, welness perfektný , jedno poschodie je welness len pre dospelých, deti vyrábajú hrnčeky , sú bowlingove turnaje, videostop a iné sme žiaľ nestihli a to hlavné izby sú veľké a veľmi čisté , tešíme sa na ďalšiu návštevu 

“ultimatívny luxus”

05. 02. 2016

Bol som tu dvakrát - pracovne v roku 2015, a v zime 2016 som sa tu vrátil s rodinou. Nebol som vo všetkých hoteloch na Slovensku, ale takmer vo všetkých. Lepší servis, ubytovanie, kuchyňu a animácie pre deti nenájdete nikde na Slovensku. Zatial naša najlepšia dovolenka, nielen na Slovensku! 

Skutočne najlepší hotel na Slovensku

28. 01. 2016

Skutočne najlepší hotel, raj pre deti aj rodičov ako jeden z mala hotelov sa snaží aby človek nemusel za zábavou inde, perfektne jedlo,wellness a bowling, dúfam že tento rok sa nám podarí k Vám prísť 5 krát.

Ďakujem za skvelý pobyt

19. 01. 2016

...chcem sa Vám touto cestou poďakovať za skvelý pobyt, ktorý sme u Vás s kolegami prežili. Všetko bolo až nad mieru SUPER. Od jedla počnúc cez wellness a ochotný personál.  Máte najlepšie a najkrajšie izby spomedzi hotelov (a nebolo ich málo ) ktoré sme doposiaľ absolvovali.

Veľka vďaka ešte raz celému tímu Vášho hotela.

Krásny hotel zameraný hlavne na rodiny s deťmi

05. 11. 2015

V lete sme boli u Vás pár dní a boli sme nadšení ...... s deťmi sme boli zatiaľ iba po chatách, takže hotela a ešte k tomu s určitým počtom hviezdičiek som sa aj trochu obávala, veď viete ako to s malými deťmi chodí.....všade sa ufúľajú, večne za niečo fňukajú.....

No ale, obávala som sa zbytočne, chalani to zvládni super a hlavne to miesto bolo nádhernééééééé, prekrásne prostredie.....krásny hotel zameraný hlavne na rodiny s deťmi....usmievaví personál a čašníci so svätou trpezlivosťou, ktorým sa motali loziace batoľatá pod nohami.....škoda, že som neurobila fotku, ako v bielych rukavičkách roznášali k stolom flaše mlieka s dudlíkom......... Tajne dúfam, že sa nám podarí a ešte si to niekedy zopakujeme. Ďakujeme za krásny pobyt.

Ďakujeme za úžasný pobyt Vo Vašom (našom) hoteli

13. 10. 2015

Dobrý deň,

chceme sa Vám s celou rodinou poďakovať za úžasný pobyt Vo Vašom (našom) hoteli, veľmi radi sa k Vám s deťmi vraciame každé leto a plánujeme v tom pokračovať aj o rok. Pre deti aj nás rodičov ste zabezpečili naozaj všetko, čo sme potrebovali a mohli sme si naozaj oddýchnuť ako v bazénoch, tak aj na ihrisku či v detskom kútiku....

Reštaurácia nám deň čo deň ponúkala skvelý gurmánsky zážitok, Váš hotel odporúčam vždy všetkým, ktorí majú menšie či väčšie ratolesti....

Nech sa Vám naďalej darí!  

Ďakujeme ešte raz!

Kuchári sú umelci

15. 07. 2015

Chcel by som aj s mojou rodinou poďakovať za príjemne strávený týždeň vo vašom hoteli. Personál je vysoko profesionálny(hlavne výborny vzťah k deťom), kuchári sú umelci čo sa dizajnu aj skvelej chuti jedla týka.

Masáže boli tiež výborné ;) . Som človek, ktorý si na jedle potrpí (ideálne súhra chutí a dizajnu) a tu to to bolo všetko na 130% ;). Pochodil som veľa hotelov u nás aj v zahraničí a som rád, že aj na Slovensku máme takýto skvelý hotel. Keď budeme plánovať nejakú akciu určite budeme uvažovať aj nad vašim hotelom. Budem šíriť vaše dobré meno po všetkych známych ;). Odovzdajte prosím moje/naše veľké ĎAKUJEM všetkým od upratovačiek až po kuchárov…

Skvelé jedlo

02. 06. 2015

Pozdravujem Vás z Trnavy. Aj vďaka Vám som vo Vašom hoteli prežila veľmi peknú dovolenku. Popri mojich rôznych dietnych obmedzeniach som sa ani na okamih nemusela obávať, že ma niečim „otrávite“.

To vie oceniť naozaj len niekto, kto denne žije s nejakou dietou a koho kvalita života, alebo život sám závisí od toho, čo vloží lyžicou do úst. Už som neverila, že existuje nejaké zariadenie, kde ma neotrávia. Pre takého človeka ako ja, je skutočný relax ísť niekam, oddychovať a plne dôverovať niekomu na koho sa možno spoľahnúť. Na niekoho, kto je odborník, kto sa vyzná vo svojej profesii, kto si vie pospájať súvislosti a do svojej práce okrem naučeného dáva aj srdce. Pretože variť vie takmer každý, ale vykúzliť také pochúťky a bez surovín, ktoré tvoria 90% stravy bežných ľudí je skutočné umenie.

Vaša rezervácia

Kontaktné informácie
Aby sme Vás mohli spätne kontaktovať, zanechajte nám, prosím, na Vás kontakt.
Polia označené hviezdičkou sú povinné