Rezervácia

Arrival date
Departure date

+421 911 611 386 e-mail

Doprajte wellness aj svojmu žalúdku. Naša reštaurácia na čele so šéfkuchárom Ivanom Klčovským je vychytenou destináciou všetkých gurmánov a vinárskych fajnšmekrov.

 • Náš šéfkuchár

  Šéfkuchár Ivan Klčovský pripravoval jedlá pre niekoľko významných osobností. Pre našu reštauráciu zostavil jedálny lístok pozostávajúci zo špecialít stredomorskej a domácej kuchyne.

 • Hotelová reštaurácia

  Naša hotelová reštaurácia v stredisku Jasná Nízke Tatry je vďaka kvalitnému jedlu a širokej ponuke vín a destilátov vyhľadávaná gurmánmi a znalcami vín a bola pozitívne hodnotená i v TREND TOP HOTELY A REŠTAURÁCIE. 

 • Bary a zábava

  Šálku vynikajúcej kávy alebo čaju  si môžete vychutnať v štýlovom prostredí Relax baru alebo Lobby baru, ktoré poskytujú i kvalitnú zábavu pri hraní bowlingu alebo biliardu.

 • Aktuálne menu

  Wellness Hotel Chopok **** má v ponuke kvalitné A´la Carte menu, špeciálne menu pre našich detských hostí, širokú ponuku nápojov a kvalitných vín.

 • Celiakia

  Šéfkuchár našej hotelovej reštaurácie pripravuje až 90 percent jedál z bezlepkových surovín. Presvedčte sa i Vy, že jedlá bez lepku sú pripravené a chutia ako plnohodnotná kulinárska špecialita.

Vaša rezervácia

Kontaktné informácie
Aby sme Vás mohli spätne kontaktovať, zanechajte nám, prosím, na Vás kontakt.
Polia označené hviezdičkou sú povinné