Rezervácia

Arrival date
Departure date

+421 911 611 386 e-mail

Wellness Hotel Chopok**** je vstupnou bránou do krajiny pokoja a dokonalej pohody. Vychutnajte si prírodný relax v Nízkych Tatrách na vysokej úrovni.

 

Čas vo Wellness Hoteli Chopok**** v stredisku Jasná, Nízke Tatry je postavený na zážitkoch. 2 bazény, 2 saunové svety, dvojnásobný relax. Naša jedinečnosť spočíva v ponuke 2 samostatných saunových svetov s bazénom - saunový svet s bazénom osobitne pre rodiny s deťmi (PLESNIVEC) a samostatný saunový svet s bazénom pre dospelých (osoby nad 16 rokov) hľadajúcich ticho vodnej pary (PRASLIČKA).

Wellness Hotel Chopok **** je najlepší 4* hotel na Slovensku

Dôkazom toho, že Wellness Hotel Chopok **** poskytuje kvalitné ubytovanie a hotelové služby svedčia i hodnotenia TREND TOP hotely a reštaurácie pre rok 2017 ako i pre roky 2012-2016, v ktorých Wellness Hotel Chopok **** získal 1. miesto v kategórii „Trend Top 4* hotely na Slovensku“.

Ubytovanie v Jasnej uprostred Tatier pre všetky generácie

Či už hľadáte pokoj uprostred krásnej prírody alebo naopak aktívny pobyt na horách, ubytovanie v Jasnej je ideálne pre strávenie dovolenky. Wellness hotel Chopok **** ponúka priestranné rodinné izby s oddelenými spálňami a dvoma kúpeľňami, čo ocenia najmä viac-generačné rodiny.

Prvotriedne ubytovanie v Jasnej na úpätí národného parku Nízke Tatry

Ideálna poloha Wellness hotela Chopok**** Jasná na samom začiatku národného parku Nízke Tatry hotel predurčuje k veľkému množstvu letných aj zimných turistických aktivít - od prechádzok po upravených turistických trasách, cez lyžovanie, bežkovanie, paragliding až po vysokohorskú turistiku a horolezectvo. Vždy máte istotu, že sa po celodennom športovaní môžete spoľahnúť na príjemný personál, luxusné a príjemné izby, vynikajúcu kuchyňu so slovenskými a medzinárodnými špecialitami z čerstvých surovín, relax vo wellness centre a večer i zábavu - čo viac už od ubytovania človek môže chcieť.

Keď ubytovanie v Tatrách, potom najlepšie vo Wellness Hoteli Chopok ****

Vyskúšajte jedinečnú atmosféru Wellness Hotela Chopok**** Jasná pre ubytovanie v Tatrách na Slovensku ako tisíce spokojných hostí pred vami. V hodnotení renomovaného bedekra TripAdvisor® je práve Wellness Hotel Chopok**** hodnotený ako najlepší pre ubytovanie z hodnotených hotelov v rozsiahlej oblasti Liptovského Mikuláša.

Tešíme sa, že si vyberiete ubytovanie v Jasnej práve u nás.

 • Wellness Hotel Chopok ****

  Wellness Hotel Chopok**** v Jasnej je vyhľadávaný wellness hotel na Slovensku, ktorý si obľúbili i rodičia s deťmi ako ideálny rodinný hotel, a široké zázemie hotel poskytuje tiež pre konanie kongresov a firemných akcií.

 • Naše ocenenia

  V rebríčku hodnotenia TREND TOP hotely a reštaurácie pre rok 2016 získal 1.-3. miesto v kategórii Trend Top 4* hotely na Slovensku.

 • Hodnotenie hostí

  ...chceme sa Vám s celou rodinou poďakovať za úžasný pobyt Vo Vašom (našom) hoteli veľmi radi sa k Vám s deťmi vraciame každé leto a ...

 • Dotazník spokojnosti

  Len vy nám môžete povedať, či sme splnili Vaše očakávania a požiadavky, preto Vás chceme zdvorilo požiadať o vyplnenie tohto dotazníka. Prostredníctvom Vašich pripomienok a návrhov nám pomôžete pri hodnotení kvality našich služieb.

 • Kontakt

  Wellness Hotel Chopok **** 
  Demänovská Dolina 20

 • Novinky

  Nájdete tu hotelové novinky, vynikajúce recepty nášho šéfkuchára ako i aktuálne informácie o akciách v stredisku Jasná Nízke Tatry a regióne Liptov.

 • Vernostný program

  Milí hostia,

  nakoľko si veľmi vážime vašu návštevu vo Wellness Hoteli Chopok **** pripravili sme pre Vás, ktorí nás opakovane navštevujete „VERNOSTNÝ PROGRAM“ ako prejav vďaky, že využívate naše služby.

Vaša rezervácia

Kontaktné informácie
Aby sme Vás mohli spätne kontaktovať, zanechajte nám, prosím, na Vás kontakt.
Polia označené hviezdičkou sú povinné