Rezervácia

Arrival date
Departure date

+421 911 611 386 e-mail

Wellness Hotel Chopok**** je vstupnou bránou do krajiny pokoja a dokonalej pohody. Vychutnajte si prírodný relax v Nízkych Tatrách na vysokej úrovni.

 

Čas vo Wellness Hoteli Chopok**** v stredisku Jasná, Nízke Tatry je postavený na zážitkoch. 2 bazény, 2 saunové svety, dvojnásobný relax. Naša jedinečnosť spočíva v ponuke 2 samostatných saunových svetov s bazénom - saunový svet s bazénom osobitne pre rodiny s deťmi (PLESNIVEC) a samostatný saunový svet s bazénom pre dospelých (osoby nad 16 rokov) hľadajúcich ticho vodnej pary (PRASLIČKA).

Wellness Hotel Chopok **** je najlepší 4* hotel na Slovensku

Dôkazom toho, že Wellness Hotel Chopok **** poskytuje kvalitné ubytovanie a hotelové služby svedčia i pravidelne vysoké hodnotenia profesionálov z TREND TOP hotely a reštaurácie, v ktorých hotel od roku 2012 získava popredné miesto v kategórii „Trend Top 4* hotely na Slovensku“.

Ubytovanie v Jasnej uprostred Tatier pre všetky generácie

Či už hľadáte pokoj uprostred krásnej prírody alebo naopak aktívny pobyt na horách, ubytovanie v Jasnej je ideálne pre strávenie dovolenky. Wellness hotel Chopok **** ponúka priestranné rodinné izby s oddelenými spálňami a dvoma kúpeľňami, čo ocenia najmä viac-generačné rodiny.

Prvotriedne ubytovanie v Jasnej na úpätí národného parku Nízke Tatry

Ideálna poloha Wellness hotela Chopok**** Jasná na samom začiatku národného parku Nízke Tatry hotel predurčuje k veľkému množstvu letných aj zimných turistických aktivít - od prechádzok po upravených turistických trasách, cez lyžovanie, bežkovanie, paragliding až po vysokohorskú turistiku a horolezectvo. Vždy máte istotu, že sa po celodennom športovaní môžete spoľahnúť na príjemný personál, luxusné a príjemné izby, vynikajúcu kuchyňu so slovenskými a medzinárodnými špecialitami z čerstvých surovín, relax vo wellness centre a večer i zábavu - čo viac už od ubytovania človek môže chcieť.

Keď ubytovanie v Tatrách, potom najlepšie vo Wellness Hoteli Chopok ****

Vyskúšajte jedinečnú atmosféru Wellness Hotela Chopok**** Jasná pre ubytovanie v Tatrách na Slovensku ako tisíce spokojných hostí pred vami. V hodnotení renomovaného bedekra TripAdvisor® je práve Wellness Hotel Chopok**** hodnotený ako najlepší pre ubytovanie z hodnotených hotelov v rozsiahlej oblasti Liptovského Mikuláša.

Tešíme sa, že si vyberiete ubytovanie v Jasnej práve u nás.

 • Wellness Hotel Chopok ****

  Wellness Hotel Chopok**** v Jasnej je vyhľadávaný wellness hotel na Slovensku, ktorý si obľúbili i rodičia s deťmi ako ideálny rodinný hotel, a široké zázemie hotel poskytuje tiež pre konanie kongresov a firemných akcií.

 • Naše ocenenia

  V rebríčku hodnotenia TREND TOP hotely a reštaurácie pre rok 2016 získal 1.-3. miesto v kategórii Trend Top 4* hotely na Slovensku.

 • Hodnotenie hostí

  ...chceme sa Vám s celou rodinou poďakovať za úžasný pobyt Vo Vašom (našom) hoteli veľmi radi sa k Vám s deťmi vraciame každé leto a ...

 • Dotazník spokojnosti

  Len vy nám môžete povedať, či sme splnili Vaše očakávania a požiadavky, preto Vás chceme zdvorilo požiadať o vyplnenie tohto dotazníka. Prostredníctvom Vašich pripomienok a návrhov nám pomôžete pri hodnotení kvality našich služieb.

 • Kontakt

  Wellness Hotel Chopok **** 
  Demänovská Dolina 20

 • Novinky

  Nájdete tu hotelové novinky, vynikajúce recepty nášho šéfkuchára ako i aktuálne informácie o akciách v stredisku Jasná Nízke Tatry a regióne Liptov.

 • Vernostný program

  Milí hostia,

  nakoľko si veľmi vážime vašu návštevu vo Wellness Hoteli Chopok **** pripravili sme pre Vás, ktorí nás opakovane navštevujete „VERNOSTNÝ PROGRAM“ ako prejav vďaky, že využívate naše služby.

 • Dokumenty

  1/ UBYTOVACIA ZMLUVA
  2/ REKLAMAČNÝ PORIADOK
  3/ INFORMÁCIE O SPRACOVANÍ OSOBNÝCH ÚDAJOV (GDPR)

 • Súťaž

Vaša rezervácia

Kontaktné informácie
Aby sme Vás mohli spätne kontaktovať, zanechajte nám, prosím, na Vás kontakt.
Polia označené hviezdičkou sú povinné