Rezervácia

Arrival date
Departure date

+421 911 611 386 e-mail

Wellness Hotel Chopok **** v Nízkych Tatrách patrí medzi najlepšie wellness a relaxačné hotely na Slovensku. Pohodlie, relax, zábava a množstvo aktivít. To sú „vlastnosti“ Wellness Hotela Chopok**** v slovenskom stredisku Jasná Nízke Tatry, ktoré ponúkame našim hosťom plnými priehrštiami. Práve tie nášmu hotelu zaručujú prvé miesto v rebríčku 4* wellness relax hotelov na Slovensku.

VENUJTE POBYT AKO DARČEKDarčeková poukážka na WELLNESS POBYT

 • Wellness pobyt "Dámska jazda"
  Wellness pobyt "Dámska jazda"

  Milé dámy, doprajte si wellness pobyt pre ženy - relax pri indickej masáži hlavy, chutné a zdravé jedlo a oddych v saunovom svete. A to všetko pod Chopkom v krásnom prostredí Nízkych Tatier.

 • Romantický pobyt pre dvoch
  Romantický pobyt pre dvoch

  Prežite romantický víkendový wellness pobyt v Nízkych Tatrách. Luxusné hotelové prostredie, kvalitné služby, zážitková gastronómia, bazén, sauny, biliard.

 • Očistná terapia
  Očistná terapia

  Príďte si oddýchnuť a doprajte si wellness pobyt zameraný na zharmonizovanie celého tela. Masáže a energetické procedúry, ktoré vám uvoľnia napätie v celom tele a dostanú Vás do rovnováhy.

 • Anticelulitídna terapia
  Anticelulitídna terapia

  Ozdravte si svoj organizmus pobytom v Tatrách a vyskúšajte blahodárne účinky jedinečnej anticelulitídnej terapie, po ktorej bude Vaša pokožka pevná a hladká

 • Detoxikačný wellness pobyt
  Detoxikačný wellness pobyt

  Uvoľnite sa, zbavte sa únavy a doprajte si oddych vďaka výnimočným očistným terapiám. Detoxikačný pobyt je zameraný na prečistenie tela a na upokojenie a pozitívne naladenie mysle.

 • Wellness pobyt pre seniorov
  Wellness pobyt pre seniorov

  Doprajte si ničím nerušený relaxačný wellness pobyt pre seniorov s neobmedzeným vstupom do wellness centra a na bazén, zábavou pri hraní biliardu a k tomu si pochutnáte na kulinárskych špecialitách a vynikajúcom lahodnom dezerte nášho šéfkuchára. 

 • Darčekové poukážky
  Darčekové poukážky

  Venujte svojim blízkym originálny darček.

  Vyberte si z ponuky našich RODINNÝCH POBYTOV , WELLNESS POBYTOV alebo FIT POBYTOV a darujte letný rodinný pobyt, zimnú lyžovačku, wellness pobyt, FIT pobyt so Zorou Czoborovou alebo JOGA víkend s Fredym Ayisim ako darček.

 • Rekreačné poukážky
  Rekreačné poukážky

  Využite poslednú šancu využiť príspevok na rekreáciu od zamestnávateľa a vyberte si pobyt z našej ponuky pobytov v hodnote do 500 €.

Vaša rezervácia

Kontaktné informácie
Aby sme Vás mohli spätne kontaktovať, zanechajte nám, prosím, na Vás kontakt.
Polia označené hviezdičkou sú povinné