Rezervácia

Arrival date
Departure date

+421 911 611 386 e-mail

Wellness Hotel Chopok **** v Nízkych Tatrách patrí medzi najlepšie wellness a relaxačné hotely na Slovensku.

 

Pohodlie, relax, zábava a množstvo aktivít. To sú „vlastnosti“ Wellness Hotela Chopok**** v slovenskom stredisku Jasná Nízke Tatry, ktoré ponúkame našim hosťom plnými priehrštiami. Práve tie nášmu hotelu zaručujú prvé miesto v rebríčku 4* wellness relax hotelov na Slovensku.

 

VENUJTE POBYT AKO DARČEK

 • WELLNESS POBYT "DÁMSKA JAZDA"
  WELLNESS POBYT "DÁMSKA JAZDA"

  Milé dámy, doprajte si wellness pobyt pre ženy - relax pri indickej masáži hlavy, chutné a zdravé jedlo a oddych v saunovom svete.

 • ROMANTICKÝ POBYT PRE DVOCH
  ROMANTICKÝ POBYT PRE DVOCH

  Prežite romantický víkendový wellness pobyt v Nízkych Tatrách. Luxusné hotelové prostredie, kvalitné služby, zážitková gastronómia, bazén, sauny, biliard.

 • OČISTNÁ TERAPIA
  OČISTNÁ TERAPIA

  Príďte si oddýchnuť a doprajte si wellness pobyt zameraný na zharmonizovanie celého tela. Masáže a energetické procedúry, ktoré vám uvoľnia napätie v celom tele a dostanú Vás do rovnováhy.

 • WELLNESS POBYT PRE SENIOROV
  WELLNESS POBYT PRE SENIOROV

  Doprajte si ničím nerušený relaxačný wellness pobyt pre seniorov s neobmedzeným vstupom do wellness centra a na bazén, zábavou pri hraní biliardu a k tomu si pochutnáte na kulinárskych špecialitách a vynikajúcom lahodnom dezerte nášho šéfkuchára. 

 • ZDRAVIE A KRÁSA S KYSLÍKOVOU TERAPIOU
  ZDRAVIE A KRÁSA S KYSLÍKOVOU TERAPIOU

  Kyslíková terapia /oxygenoterapia/ v spojení s Indickou masážou hlavy Vám zaručí dokonalý pocit úplnej relaxácie a vitality.

 • OMLADENIE A REGENERÁCIA S KYSLÍKOVOU TERAPIOU
  OMLADENIE A REGENERÁCIA S KYSLÍKOVOU TERAPIOU

  Kombináciou Kyslíkovej terapie /oxygenoterpie/ a Masážou tváre argánovým olejom objavte jedinečný pocit vitality a omladenia.

Vaša rezervácia

Kontaktné informácie
Aby sme Vás mohli spätne kontaktovať, zanechajte nám, prosím, na Vás kontakt.
Polia označené hviezdičkou sú povinné