Rezervácia

Arrival date
Departure date

+421 911 611 386 e-mail

Urobte šťastnými deti a rodičia budú šťastní tiež. Týmto heslom sa riadime a deťom venujeme vo Wellness Hoteli Chopok**** pozornosť, akú si zaslúžia. Mimoriadnu.

Rodiny s deťmi sú u nás vítaní hostia

Našim detským hosťom venujeme maximálnu pozornosť a našou prioritou je ich spokojnosť. Keď sú u nás spokojné deti, spokojní sú i rodičia.

Wellness hotel so zameraním na rodiny s deťmi si veľmi rýchlo našiel svoju klientelu vďaka kvalitnému a bohatému vybaveniu pre deti a poskytovaným službám pre deti. Aj preto je Wellness Hotel Chopok **** obľúbený a rodinami vyhľadávaný hotel v stredisku Jasná.

Dôkazom toho, že rodiny s deťmi sú u nás naozaj vítaní je i ocenenie Únie materských centier certifikátom "ZARIADENIE PRIATEĽSKÉ K DEŤOM A RODINÁM".

Veľkej obľube sa tešia najmä detské animačné programy, ktoré ocenia nielen deti ale i rodičia.

V ponuke Wellness Hotela CHOPOK **** nechýbajú ani RODINNÉ POBYTY.

Aj dovolenka na Slovensku môže byť pre Vás nezabudnuteľným zážitkom. Postačí, vybrať si správny hotel na pobyt a dovolenku v Tatrách si užije celá rodina.

 • Priateľskí k deťom

  Únia materských centier v rámci projektu „Vstúpte s dieťaťom “ udelila Wellness Hotelu Chopok **** certifikát „Zariadenie priateľské k deťom a rodinám“ s 5. stupňom priateľskosti.

 • Priestory na hranie

  Detský kútik "Chopíkov detský svet" je rajom pre našich detských hostí. Ďalším obľúbeným a vyhľadávaným miestom našich detských hostí je LEGO® detský kútik so špeciálnymi 3 LEGO® stolíkmi. Príjemnú zábavu pre deti a často krát i do pre dospelých poskytuje príjemné prostredie herne.

 • Bazénik

  Rodičia majú počas šantenia detí svoje ratolesti „pod dohľadom“, pretože bazénik sa nachádza v blízkosti plaveckého bazéna.

 • Detské ihrisko

  Wellness Hotel Chopok **** má v prevádzke detské ihrisko priamo za hotelom, na ktorom sa vyšantia deti všetkých vekových kategórií a ktoré určite ocenia i rodičia.

 • Animácie

  Detské animačné programy s profesionálnymi skúsenými animátormi sú veľmi obľúbené a deťmi vyhľadávané. Animátori koordinujú dopoludňajšie i popoludňajšie aktivity pre väčšie i menšie deti.

 • Zábava v okolí

  Aquapark Tatralandia, Gino Paradise Bešeňová, Detská Tarzánia, 5D kino, Rozprávkový svet Habakuky, večerná sánkovačka, bobová dráha, klzisko, ...

 • Vybavenie pre deti

  Príďte sa k nám presvedčiť že i rodinná dovolenka na Slovensku je vo Wellness Hoteli Chopok **** pôžitkom nielen pre deti ale aj ich rodičov.

 • Detská škola pečenia

  Len u nás zažijete fantastickú LETNÚ DETSKÚ ŠKOLU PEČENIA. Nechajte počas letných prázdnin svoje ratolesti v sebe objavovať nový druh lásky – lásky k pečeniu a dobrému jedlu.

Vaša rezervácia

Kontaktné informácie
Aby sme Vás mohli spätne kontaktovať, zanechajte nám, prosím, na Vás kontakt.
Polia označené hviezdičkou sú povinné