Rezervácia

Arrival date
Departure date

+421 911 611 386 e-mail

Bazény a saunový svet Plesnivec

Pre rodiny, ktoré obľubujú vodné hry, je dokonalou family friendly zónou BAZÉN A SAUNOVÝ SVET PLESNIVEC. Príjemná 32-stupňová voda 15-metrového bazéna ponúka okrem tradičných vodných hier i cvičenie. Počas letnej a zimnej sezóny je súčasťou animačného programu vodná gymnastika. Malí neplavci sa určite zabavia v neplaveckom bazéniku len pár krokov od plaveckého bazéna. Rodičia tak majú svoje ratolesti neustále „na očiach“. 

 

Súčasťou saunového sveta Plesnivec je i vnútorná a vonkajšia vírivka, fínska, infra, bio a bylinková sauna, ako aj aromatický parný kúpeľ s tepidáriom a ochladzovacím bazénom.  

 

OTVÁRACIE HODINY:
Bazén

07.30 – 21.00 / denne okrem stredy*

Saunový svet

15.00 - 21.00 / denne 

*každú stredu prebieha sanitácia a preto je bazén otvorený od 15.00 hod.

Vstup do bazéna a saunového sveta PLESNIVEC je len pre ubytovaných hostí. 

Relaxačný bazén PLESNIVEC

Bazén Plesnivec s rozmerom 15 x7,5m a teplotou vody 32 °C je vyhľadávaným miestom na oddych a plávanie pre dospelých ale i deti.

V letnej a zimnej sezóne si môžete okrem plávania v relaxačnom bazéne PLESNIVEC i zacvičiť. 6 x v týždni je v lete a v zime súčasťou animačného programu i vodná gymnastika.

Bazénik Plesnivec

Obľúbeným miestom na šantenie je pre deti detský neplavecký bazén s rozmermi 3 x 2,6 m a hĺbku 0,45 m. Rodičia majú počas šantenia detí svoje ratolesti „pod dohľadom“, pretože detský neplavecký bazén sa nachádza v blízkosti plaveckého bazéna. Teplota vody v bazéne je 32°C.

Whirpool v bazénovej časti Plesnivec

Hydromasážný whirpool je súčasťou bazénového komplexu a slúži k regenerácii organizmu, uvoľnení svalstva celého tela a prekrveniu pokožky. „Vírivka“ s kapacitou 5 osôb je vybavená sústavami tryskov k masáži jednotlivých svalových skupín. Teplota vody 33°C - 35°C.

Saunový svet Plesnivec

V saunovom svete PLESNIVEC na Vás čaká:

  • vonkajšia ľadová jaskyňa (vonkajší ochladzovací bazén)
  • odpočívacia zóna
  • fínska sauna
  • infra sauna
  • bio sauna
  • bylinková sauna
  • aromatický parný kúpeľ
  • vonkajšia vírivka
  • masážne sprchy

 

Vaša rezervácia

Kontaktné informácie
Aby sme Vás mohli spätne kontaktovať, zanechajte nám, prosím, na Vás kontakt.
Polia označené hviezdičkou sú povinné