LIVE ENERGY CAMP S JANYM LANDLOM

LIVE ENERGY CAMP S JANYM LANDLOM V SPOJENÍ KONCERTU KAPELY BYSTRÍK BANDA & OLDIES PÁRTY.

 

Príďte si užiť energický víkend plný športu, dobrej nálady, kvalitného jedla a wellnessu s obľúbeným fitness trénerom, Janym Landlom a trénerkami z online tréningového programu LIVE energy - Leou Grančič, Oľgou Bartalskou, Zuzanou Biel a Vierkou Ayisi. 

 

S profesionálnou vizážistkou, Luciou Šenkovou, sa dozvieš tipy a triky ako vyzerať ešte lepšie. Profesionálna módna návrhárka ti ukáže, že vyzerať skvelo v oblečení sa dá aj veľmi jednoduchým spôsobom. V sobotu večer si užijete koncert kapely Bystrík banda & Oldies párty. Na pobyte sa spolu s tebou môžu zúčastniť aj blízki ľudia, ktorí nebudú súčasťou tréningového programu. Súčasťou pobytu bude aj spoločná turistika.

 

TERMÍN: 15.11. - 17.11.2024

Pobyt je vhodný pre ľudí, ktorí pravidelne cvičia, ale aj pre úplných začiatočníkov. Pre všetkých, ktorí chcú spoznať nových priateľov z komunity LIVE Family a dozvedieť sa zaujímavosti o svojom tele. Tréneri vás naučia správnu techniku jednotlivých cvikov a dostanete od nich individuálny prístup. Bude priestor aj na otázky ohľadne stravovania. 

Na pobyte nie je podmienkou zúčastniť sa na každom tréningu, môžete si vybrať len tie tréningy, ktoré vám vyhovujú. 

 

Prvý „veľký“ spoločný LIVE energy Camp

  • viacfázové tréningy s Janym a LIVE energy trénermi
  • soundhealing a meditácie s Vierkou Ayisi
  • diagnostika tela – meranie InBody s výživovou poradkyňou, Alicou Andrašíkovou
  • LIVE talk so všetkými trénermi a výživovou poradkyňou, Alicou Andrašíkovou
  • spoločná turistika
  • prednáška s top profesionálnou vizážistkou, Luciou Šenkovou
  • individuálny prístup od trénerov LIVE energy
  • koncert kapely Bystrík banda & Oldies párty

 

 

Tešiť sa môžete na tieto tréningy:  

 

BODY FIGHT - intenzívny tréning, ktorý využíva prvky bojových umení. Cvičenie zamerané na odbúravanie tuku, tvarovanie postavy a rozvoj srdcovo-cievneho systému.

BODY PUMP - posilňovacie cvičenie zamerané na silový rozvoj a tvarovanie tela. V tréningu sa využívajú cvičebné pomôcky, ktoré zvyšujú intenzitu  a efekt cvičenia. 

TABATA - vysoko intenzívny intervalový tréning zameraný na budovanie kondície a spaľovanie tukov. Tréning spočíva v striedaní intervalov cvičenia vo vysokej intenzite, s intervalmi odpočinku.

DEEPWORK (DEEPX) - atletický, jednoduchý, vysoko intenzívny, unikátny cvičebný program – holistický funkčný tréning. Tréning rozvíja kondičné a silové schopnosti, ale aj mobilitu a koordináciu. Tréningom získate krásny tvar tela.

BODY COMPLETE - komplexný tréning, ktorý zahŕňa kombináciu silového a kondičného tréningu. Rovnomerne rozvíja telo a tvaruje postavu.

FULL BODY - funkčný tréning komplexného charakteru, ktorý rozvíja silu, kondíciu, ale aj mobilitu. Tréning pozastáva zo sérií cvičení, ktoré sú orientované na dolnú, hornú časť a stred tela - core. Cvičenie len s vlastnou váhou tela.

BODY CORE - cvičenie zamerané na posilnenie stredu tela. Cviky s dôrazom na brušné svalstvo a core, hlboké svaly, chrbtové svalstvo a svaly panvového dna. 

BODYART - kombinuje tréningové pózy a dýchacie techniky, spája fyzický tréning s mentálnou relaxáciou. BODYART je funkčný tréning, formuje telo – dáva svalom fyziologicky správny, ale i krásny tvar.

BODY FLOW - cvičenie, ktorého základom je plynulý funkčný pohyb, ktorý spája a prepája jednotlivé cvičebné pózy do celku. Tréning rozvíja mobilitu, flexibilitu a koordináciu a zároveň, podporuje správne držanie tela.

WARRIOR V - dance workout, ktorý spája tanec a funkčný tréning, ktorých úroveň si môže každý jednotlivec určiť sám. Ide o komplexne rozvíjajúci intenzívny tréning, pri ktorom dosiahnete tréningový efekt, zabavíte sa a uvoľníte zároveň.

SOUNDHEALING - terapia hudbou, ktorá harmonizuje, prepája telo a myseľ, poskytuje relaxáciu a uvoľnenie. 

 

Viac info o tréneroch: 

 

JANY LANDL - Fitness tréner a motivátor s viac ako dvadsať ročnými skúsenosťami, viacnásobný majster Slovenska a Európy v karate a fitness, desať násobný Iron Man. Janyho hlavným cieľom je motivovať ľudí k pohybu bez ohľadu na vek, alebo doterajší vzťah k športu. Držať sa svojich cieľov a postupne ich zdolávať, prekonávať samého seba! Jany bude tvojim hlavným trénerom. 

LEA GRANČIČ - Skupinovým cvičeniam a lektorovaniu sa venuje viac ako 25 rokov. Je Master lektorkou cvičení BODYART a DEEPWORK, v ktorých pôsobí ako prezentér a školiteľ na Slovensku, ale i v zahraničí. Je inštruktorkou cvičení WARRIOR V, Step aerobic a posilňovacích foriem cvičení, zameraných na celkové tvarovanie tela, získanie silného, zdravého a krásneho JA! Energia, rozmanitosť a pestrosť, dôraz na techniku a kvalitu cvičenia - to všetko je súčasťou jej hodín. Je to lektorka, s ktorou zažiješ nie len kvalitný tréning, ale ktorej hodiny v tebe zanechajú aj emóciu.

OĽGA BARTALSKÁ - pohyb a cvičenie je súčasťou jej života už od detstva. Ako inštruktorka skupinových cvičení pôsobí už viac ako 20 rokov. Na jej hodinách zažijete kvalitný tréning s dôrazom na techniku cvičení a správne prevedenie. Vysoká intenzita cvičenia pri HIT tréningu, pestrosť a variabilita - to sú charakteristiky hodín Oľgy Bartalskej.

VIERKA AYISI - na ceste svojho života pochopila, že jej poslaním je vedenie a vznietenie ostatných, aby prebývali vo vnútornom mieri, šťastí, zdraví a harmónií. Vedomí si princípov samoliečenia a fungovania svojho vlastného vnútra. A to na úrovni mysle, tela, srdca a duše. Vierka je certifikovaná inštruktorka, ktorá sa venuje hodinám yogy, meditácie, zvukoterapie a afirmačnej terapie s jedinečnou autenticitou, energiou a dôveryhodnosťou.

 

+421 911 611 386 e-mail