Rezervácia

Arrival date
Departure date

+421 911 611 386 e-mail

Priestory na hranie

Detský kútik "CHOPÍKOV DETSKÝ SVET"

Detský kútik "Chopíkov detský svet" je rajom pre našich detských hostí. Na rozlohe 60 m² sa môžu deti vyšantiť v bazéne s guličkami, zahrať sa s plyšovými hračkami, postaviť si domček zo stavebnice, pozrieť si obľúbenú rozprávku a zahrať sa s ďalšími hračkami.

Detský kútik je i obľúbeným miestom na tvorivé dielne a detský miniclub, v ktorom sa o zábavu postará náš tím skúsených animátorov.

Detský kútik je situovaný vedľa Lobby baru a tak si rodičia radi vychutnávajú šálku kávy v Lobby bare a zároveň dohliadajú v detskom kútiku na svoje deti.

Detský LEGO® kútik

Obľúbeným a vyhľadávaným miestom našich detských hostí je LEGO® detský kútik so špeciálnymi 3 LEGO® stolíkmi, kde si deti ale i dospelí môžu sami vyskúšať svoju tvorivosť a fantáziu. LEGO® detský kútik sa nachádza v Lobby bare a teda v bezprostrednej blízkosti detského kútika "Chopíkov detský svet".

LEGO® stavebnica - hračkou storočia

Fenomenálna LEGO® stavebnica je nazývaná hračkou storočia. Jej originálna základná kocka začala svoju púť za dobytím sveta v roku 1949.

Herňa

Príjemnú zábavu pre deti a často krát i do pre dospelých poskytuje príjemné prostredie herne. Herňa sa nachádza pri Relax bare a v prípade, že netrávite v herni čas so svojimi deťmi, ich hru môžete priebežne sledovať cez presklené steny.

Zabaviť sa môžete pri hraní AIR HOCKEY-a (3 stoly), STOLNÉHO FUTBALU (1 stôl) alebo na UTOMOBILOVOM TRENAŽÉRI.

Vaša rezervácia

Kontaktné informácie
Aby sme Vás mohli spätne kontaktovať, zanechajte nám, prosím, na Vás kontakt.
Polia označené hviezdičkou sú povinné