Rezervácia

Arrival date
Departure date

+421 911 611 386 e-mail

Priestory na hranie

Detský kútik "CHOPÍKOV DETSKÝ SVET"

Detský kútik "Chopíkov detský svet" je rajom pre našich detských hostí. Na rozlohe 60 m² sa môžu deti vyšantiť v bazéne s guličkami, zahrať sa s plyšovými hračkami, postaviť si domček zo stavebnice, pozrieť si obľúbenú rozprávku a zahrať sa s ďalšími hračkami.

Detský kútik je i obľúbeným miestom na tvorivé dielne a detský miniclub, v ktorom sa o zábavu postará náš tím skúsených animátorov.

Detský kútik je situovaný vedľa Lobby baru a tak si rodičia radi vychutnávajú šálku kávy v Lobby bare a zároveň dohliadajú v detskom kútiku na svoje deti.

Detský LEGO® kútik

Obľúbeným a vyhľadávaným miestom našich detských hostí je LEGO® detský kútik so špeciálnymi 3 LEGO® stolíkmi, kde si deti ale i dospelí môžu sami vyskúšať svoju tvorivosť a fantáziu. LEGO® detský kútik sa nachádza v Lobby bare a teda v bezprostrednej blízkosti detského kútika "Chopíkov detský svet".

LEGO® stavebnica - hračkou storočia

Fenomenálna LEGO® stavebnica je nazývaná hračkou storočia. Jej originálna základná kocka začala svoju púť za dobytím sveta v roku 1949.

Herňa

Príjemnú zábavu pre deti a často krát i do pre dospelých poskytuje príjemné prostredie herne. Herňa sa nachádza pri Relax bare a v prípade, že netrávite v herni čas so svojimi deťmi, ich hru môžete priebežne sledovať cez presklené steny.

Zabaviť sa môžete pri hraní AIR HOCKEY-a (3 stoly), STOLNÉHO FUTBALU (1 stôl) alebo na UTOMOBILOVOM TRENAŽÉRI či hraním na PLAYSTATION.

Vaša rezervácia

Kontaktné informácie
Aby sme Vás mohli spätne kontaktovať, zanechajte nám, prosím, na Vás kontakt.
Polia označené hviezdičkou sú povinné