Rezervácia

Arrival date
Departure date

+421 911 611 386 e-mail

Wellness Hotel Chopok ****

Wellness Hotel Chopok**** je hraničným prechodom do krajiny pokoja a dokonalej pohody. Vychutnajte si prírodný relax v Nízkych Tatrách na vysokej úrovni.

 

 

Príhovor riaditeľa hotela RNDr. Tomáša Podhora

Milí hostia, 

dovoľte mi pozdraviť Vás čo najsrdečnejšie z nášho Wellness Hotela Chopok****. Stačí už len krôčik a to, čo vidíte na fotografiách a čítate o našich službách, môžete zažiť aj vy. Prosím prijmite moje pozvanie do nášho krásneho hotela.

Ste rodinka s deťmi a želáte si spoločne oddýchnuť a načerpať nové sily? Chcete zažiť romantické chvíle so svojim partnerom či partnerkou? Organizujete malý seminár, veľkú kongresovú akciu alebo večierok pre Vašu spoločnosť? Ak ste na ktorúkoľvek z otázok odpovedali áno, ste na správnej adrese, Wellness Hotel Chopok**** v Demänovskej Doline splní najnáročnejšie požiadavky každého z Vás.

Od prvého kontaktu s nami sa Vám bude venovať priateľský a ústretový personál, ktorého prvoradou úlohou je urobiť Vám pobyt čo najpríjemnejší. 

Či už sa zastavíte na recepcii, kde Vám príjemné recepčné poradia s (takmer) každým problémom či požiadavkou, ktoré budete počas Vášho pobytu mať, alebo zamierite do reštaurácie a barov, kde Vám profesionálny personál poradí vybrať si z nášho širokého jedálneho a nápojového lístka. Jedlá Vám pripraví skúsený tím kuchárov, čašníci a barmani Vás ponúknu pohárom kvalitného vínka alebo lahodnej kávičky, čas si môžete spríjemniť biliardom alebo bowlingom. Relax Vám bude dopriaty v jednom z našich 2 wellness centier alebo pri jednej zo širokého spektra blahodarne pôsobiacich masáží, z ktorej si vyberie každý. Pre deti máme pripravené detské ihrisko, detský kútik, množstvo doplnkových služieb a aktivít a v neposlednom rade počas letnej a zimnej sezóny aj tím našich skvelých animátorov. Kongresoví hostia ocenia počet a variabilitu jednotlivých kongresových sál, ktoré sú vybavené profesionálnou technikou. Sme otvorení novinkám, počúvame názory, idey našich hostí a neustále sa snažíme rozširovať ponuku našich služieb.

Splnenie Vašich očakávaní je pre nás prioritou, ktorej vždy venujeme maximálne úsilie.

Odmenou pre nás sú radosťou svietiace očká Vašich detí a úsmev na ich perách. Odmenou sú šťastní rodičia, ktorí návštevou nášho hotela so svojimi ratolesťami splnili ich tajné sny, ktoré sa menia na skutočnosť. Odmenou sú spokojné páry, ktoré načerpali nové sily. Odmenou sú organizátori akcií a ich slová, že u nás našli to, čo hľadali. Odmenou pre nás je Vaše úprimné ĎAKUJEM.

Nesmierne si vážim si Vaše rozhodnutie zažiť neopakovateľné chvíle práve v našom hoteli. Prijmite, prosím, ešte raz moje úprimné pozvanie na pobyt u nás.

Staňte sa súčasťou veľkej rodiny. Staňte sa súčasťou zážitku. Staňte sa súčasťou Wellness Hotela Chopok****. 

 

S úctou a pozdravom

RNDr. Tomáš Podhor, riaditeľ Wellness Hotela Chopok****

Luxusný Wellness Hotel Chopok**** v pohorí Nízke Tatry poskytuje príjemné a kvalitné ubytovanie v Jasnej a svojim dizajnom a vysokým štandardom poskytovaných služieb uspokojí požiadavky tých najnáročnejších klientov, ktorí sa rozhodli navštíviť pohorie Nízke Tatry a jeho druhý najvyšší vrch Chopok.

Wellness Hotel Chopok**** v Jasnej je vyhľadávaný wellness hotel na Slovensku, ktorý si obľúbili i rodičia s deťmi ako ideálny rodinný hotel, a široké zázemie hotel poskytuje tiež pre konanie kongresov a firemných akcií.

 

Hotel v srdci Nízkych Tatier

Nízke Tatry, stredisko Jasná, obec Demänovská dolina, vrch Chopok a región Liptov poskytujú ideálne prostredie pre wellness hotel na Slovensku so zameraním na ponuku wellness a relaxačných služieb. Wellness pobyty a wellness víkendy sú našimi hosťami obľúbené v každom ročnom období aj vďaka prírodným krásam a športovému vyžitiu, ktoré Demänovská dolina, Jasná, Chopok a región Liptov ponúkajú. Wellness centrum a bazén je pre hotelových hostí grátis. Z relaxačných služieb máme širokú ponuku rôznych druhov relaxačných a uvoľňujúcich masáží, zábalov, očistných a detoxikačných kúr ale aj špeciálne procedúry ako medová, čokoládová, kokosová, indická.

 

Hotel v Nízkych Tatrách na Slovensku pre rodiny s deťmi

Wellness hotel CHOPOK**** je vyhľadávaný hotel i rodinami s deťmi a preto v ponuke hotela nechýbajú rodinné pobyty. Ubytovanie v Jasnej v priestranných rodinných izbách s oddelenými spálňami a 2 kúpeľňami sú zárukou komfortu, ktorý určite ocenia rodičia i deti. Wellness hotel poskytne široké možnosti oddychu a relaxu dospelým aj deťom. Obľúbený wellness hotel na Slovensku má pre svojich hostí k dispozícii wellness centrum, bazén, bowling, biliard a fitness centrum a pre detských hostí detský bazén, detský kútik, stolný futbal, airhockey či spoločenskú hru alebo obľúbenú rozprávku.

Vybavenie a služby pre deti ako sú napr. detské menu, detské stoličky, detské župany, detské nočníky a vaničky na kúpanie, postieľky, prebaľovacie pulty, atď. a príjemný obsluhujúci personál sú samozrejmosťou počas wellness pobytu alebo rodinného pobytu vo Wellness Hoteli Chopok**** - najlepší hotel vhodný pre rodiny s deťmi na Slovensku. Rodinná dovolenka na Slovensku je vo Wellness Hoteli Chopok**** nezabudnuteľným zážitkom pre deti i pre dospelých.

 

Atraktívna poloha hotela v Jasnej v Demänovskej doline

Wellness Hotel Chopok **** je svojou atraktívnou polohou v Jasnej, na severnom svahu vrchu Chopok, v obci Demänovská dolina a svojim vybavením wellness hotel na Slovensku, vhodný aj ako hotel pre kongres. Organizujeme firemné akcie a stretnutia, školenia, semináre, kongresy, eventy, obchodné jednania. a tieto účely sú k dispozícii 2 kongresové centrá s najmodernejším technickým vybavením s kapacitou 360 osôb a 150 osôb.

    Vaša rezervácia

    Kontaktné informácie
    Aby sme Vás mohli spätne kontaktovať, zanechajte nám, prosím, na Vás kontakt.
    Polia označené hviezdičkou sú povinné