Rezervácia

Arrival date
Departure date

+421 911 611 386 e-mail

Wellness Hotel Chopok ****

Wellness Hotel Chopok**** je hraničným prechodom do krajiny pokoja a dokonalej pohody. Vychutnajte si prírodný relax v Nízkych Tatrách na vysokej úrovni.

 

 

Luxusný Wellness Hotel Chopok**** v pohorí Nízke Tatry poskytuje príjemné a kvalitné ubytovanie v Jasnej a svojim dizajnom a vysokým štandardom poskytovaných služieb uspokojí požiadavky tých najnáročnejších klientov, ktorí sa rozhodli navštíviť pohorie Nízke Tatry a jeho druhý najvyšší vrch Chopok.

Wellness Hotel Chopok**** v Jasnej je vyhľadávaný wellness hotel na Slovensku, ktorý si obľúbili i rodičia s deťmi ako ideálny rodinný hotel, a široké zázemie hotel poskytuje tiež pre konanie kongresov a firemných akcií.

 

Hotel v srdci Nízkych Tatier

Nízke Tatry, stredisko Jasná, obec Demänovská dolina, vrch Chopok a región Liptov poskytujú ideálne prostredie pre wellness hotel na Slovensku so zameraním na ponuku wellness a relaxačných služieb. Wellness pobyty a wellness víkendy sú našimi hosťami obľúbené v každom ročnom období aj vďaka prírodným krásam a športovému vyžitiu, ktoré Demänovská dolina, Jasná, Chopok a región Liptov ponúkajú. Wellness centrum a bazén je pre hotelových hostí grátis. Z relaxačných služieb máme širokú ponuku rôznych druhov relaxačných a uvoľňujúcich masáží, zábalov, očistných a detoxikačných kúr ale aj špeciálne procedúry ako medová, čokoládová, kokosová, indická.

 

Hotel v Nízkych Tatrách na Slovensku pre rodiny s deťmi

Wellness hotel CHOPOK**** je vyhľadávaný hotel i rodinami s deťmi a preto v ponuke hotela nechýbajú rodinné pobyty. Ubytovanie v Jasnej v priestranných rodinných izbách s oddelenými spálňami a 2 kúpeľňami sú zárukou komfortu, ktorý určite ocenia rodičia i deti. Wellness hotel poskytne široké možnosti oddychu a relaxu dospelým aj deťom. Obľúbený wellness hotel na Slovensku má pre svojich hostí k dispozícii wellness centrum, bazén, bowling, biliard a fitness centrum a pre detských hostí detský bazén, detský kútik, stolný futbal, airhockey či spoločenskú hru alebo obľúbenú rozprávku.

Vybavenie a služby pre deti ako sú napr. detské menu, detské stoličky, detské župany, detské nočníky a vaničky na kúpanie, postieľky, prebaľovacie pulty, atď. a príjemný obsluhujúci personál sú samozrejmosťou počas wellness pobytu alebo rodinného pobytu vo Wellness Hoteli Chopok**** - najlepší hotel vhodný pre rodiny s deťmi na Slovensku. Rodinná dovolenka na Slovensku je vo Wellness Hoteli Chopok**** nezabudnuteľným zážitkom pre deti i pre dospelých.

 

Atraktívna poloha hotela v Jasnej v Demänovskej doline

Wellness Hotel Chopok **** je svojou atraktívnou polohou v Jasnej, na severnom svahu vrchu Chopok, v obci Demänovská dolina a svojim vybavením wellness hotel na Slovensku, vhodný aj ako hotel pre kongres. Organizujeme firemné akcie a stretnutia, školenia, semináre, kongresy, eventy, obchodné jednania. a tieto účely sú k dispozícii 2 kongresové centrá s najmodernejším technickým vybavením s kapacitou 360 osôb a 150 osôb.

    Vaša rezervácia

    Kontaktné informácie
    Aby sme Vás mohli spätne kontaktovať, zanechajte nám, prosím, na Vás kontakt.
    Polia označené hviezdičkou sú povinné