Rezervácia

Arrival date
Departure date

+421 911 611 386 e-mail

Zábava Nízke Tatry

Happy-End disco a reštaurácia

Music club Happy End je novým centrom zábavy s kapacitou viac ako 1000 ľudí, kde sa pravidelne organizujú štýlové party a koncerty populárnych spevákov a skupín. V Jasnej tak znie super hudba výborných DJov, live kapiel a revivalových skupín.

Vstupné:zadarmo, platí sa len na niektoré akcie

Otváracia doba:

  • počas zimnej sezóny otvorená každý deň od 20.00 hod.
  • v mimosezónne je otvorená počas víkendov v čase 20.00 - 03.00 hod. a priebežne počas organizovaných akcií

 

Vzdialenosť od hotela: 3 km

Večera s jazdou na ratraku

Vyvezte sa ratrakom a večerajte priamo na svahu vo výške 1670 m.n.m.

Večera zážitkov je podávaná v reštaurácii s krbom Von Roll, v ktorej ožíva história starej lanovky. Reštaurácia sa nachádza na Lukovej v nadmorskej výške 1670 m.n.m., kde vás vyvezie ratrak.

Večera je organizovaná 3 x do týždňa vždy v pondelok, stredu a sobotu. Odchod je z nástupnej stanice Biela Púť o 18.00 hod.

Rozprávkový svet Habakuky

Jedinečný Dobšinského rozprávkový svet. V rozprávkovom svete Habakuky sa nachádza 15 objektov – domčekov, amfiteáter s kapacitou 150 ľudí, hodovňu, herňu pre deti a množstvo iných atrakcií.

Celý areál je jedinečným počinom výtvarníka Pala Hadača, ktorý s použitím prírodných materiálov vytvoril ilúziu rozprávkových chalúpok. Každý deň môžu návštevníci obdivovať čaro domčekov, kde ožívajú príbehy Dobšinského rozprávok, v podaní šikovných hercov.

O deti sa postará animátor v herni a kolorit tradičnej slovenskej kultúry dotvárajú počas víkendov aj remeselníci predvádzajúci tradičné ľudové remeslá.

Vzdialenosť od hotela: 52 km

5D kino Tatralandia

Zažite 5D kino na vlastnej koži v aquaparku TATRALANDIA. Pohybujúce sa sedačky, špeciálne efekty, 3D obraz, vietor vo vlasoch, nezabudnuteľný zážitok z filmov.

Zažite 5D doslova na vlastnej koži. 5D kino spája unikátny zážitok z 3D obrazu, pohybujúce sa sedačky, špeciálne efekty a vietor vo vlasoch, čo vo vás zaručene zanechá nezabudnuteľný zážitok z oboch ponúkaných filmov. Pripútaní na sedadlách sotva rozlíšite fikciu od reality.

Otvarácie hodiny:

  • Pracovné dni a Nedeľa: 14.00 - 21.00 (posledné premietanie o 20.40)
  • Piatok a Sobota: 14.00 – 21.20 (posledné premietanie o 21.20) 

 

Vzdialenosť od hotela: 9 km (areál Holiday Village Tatralandia)

Vaša rezervácia

Kontaktné informácie
Aby sme Vás mohli spätne kontaktovať, zanechajte nám, prosím, na Vás kontakt.
Polia označené hviezdičkou sú povinné