Rezervácia

Arrival date
Departure date

+421 911 611 386 e-mail

RELAXAČNÉ MASÁŽE

ProcedúraDĺžka trvaniaCena
Indická masáž hlavy (Antistresová masáž)50 min.55,00 €
Čokoládová terapia75 min.65,00 €
Masáž pre budúce mamičky25 min.30,00 €

INDICKÁ MASÁŽ HLAVY

Využíva sa už tisícročia v Indii, najprv bola zameraná na hlavu a vlasy, ale neskôr sa do tejto masáže zahrnuli aj tvár, dekolt, krk plecia a ramená. Masáž zmierňuje príznaky stresu, poskytuje úľavu, upokojenie a celkovú relaxáciu. Neúčinkuje len na fyzickej úrovni, ale ovplyvňuje aj naše emócie, upokojuje dušu, pomáha pri rozvoji našej komunikácii a porozumenia. Masáž sa sústreďuje na tvár a vlasovú časť.

Jemnými hmatmi a pohybmi sa pôsobí na reflexné body a plochy, rozmiestnené v tvárovej a vlasovej časti. V hlave a krku sa hromadia všetky naše negatívne emócie, úzkosti, naše trápenie a stres. Na hlave a tvári je veľké množstvo nervových zakončení, preto masáž sa prevádza miernym tempom, aby sme uvoľnili blokády a nahromadené napätie.

Masáž sa vykonáva po ležiačky, alebo v sede. Masážou kože na hlave sa stimuluje prítok krvi do vlasových folikulov, čím sa zlepšuje ich zásobovanie živinami, ktoré sú potrebné na rast zdravých vlasov. 

MASÁŽ PRE BUDÚCE MAMIČKY

Masáž pre budúce mamičky pomáha uvoľňovať napätie v tele a navodzuje relaxáciu chrbtového svalstva, ktoré je v tehotenstve namáhané. Blahodárne pôsobí pri opuchnutých nohách, stuhlosti, pnutím celého tela a pomáha prekonávať únavu a napätie. Pri každej masáži je kladený dôraz na individuálnu potrebu každej nastávajúcej mamičky.

Jedná sa o jemnú masáž, pri ktorej terapeut používa jemné plošné hmaty s minimálnym tlakom v krížovej oblasti a v oblasti reflexných bodov. Terapia sa doporučuje po treťom mesiaci tehotenstva. Vykonáva sa po sediačky alebo na boku(stabilizovaná poloha).

ČOKOLÁDOVÁ TERAPIA

Masáž s horúcou čokoládou je veľmi príjemný rituál a radí sa k tým najluxusnejším procedúram a masážam vôbec. Pri čokoládovej masáži sa telo detoxikuje, uvoľňujú sa z neho nečistoty a najmä sa navodzuje pocit hlbokej relaxácie, pri ktorej sa z tela odstraňuje napätie a stres. Vôňa čokolády zas stimuluje tvorbu endorfínov – hormónov šťastia, ktoré znásobujú pocit dokonalej pohody a dobrej nálady.

Čokoláda obsahuje látky, ktoré zjemňujú, hydratujú kožu, zároveň ju aj vzpružujú, spomaľujúprocesy starnutia a obnovujú strácajúcu sa vlhkosť na koži. Masáž pozostáva z čokoládového peelingu, čokoládového zábalu a na záver sa telo zharmonizuje celotelovou masážou s čokoládovým olejom.

Pri peelingu sa z pokožky odstraňujú odumreté bunky a pokožka sa pripravuje na zábal a následne na relaxačnú harmonizujúcu celotelovú masáž. Táto luxusná čokoládová terapia je vhodná najmä pre dámy, pre svoje pozitívne účinky na pleť. Koža je po masáži krásne jemná, svieža a hodvábne hebká. Okrem toho vám po masáži bude celý deň nádherne voňať pokožka a vy sa budete cítiť ako znovuzrodený.

Vaša rezervácia

Kontaktné informácie
Aby sme Vás mohli spätne kontaktovať, zanechajte nám, prosím, na Vás kontakt.
Polia označené hviezdičkou sú povinné