Rezervácia

Arrival date
Departure date

+421 911 611 386 e-mail

ANTICELUTÍDNE OŠETRENIE

ProcedúraDĺžka trvaniaCena
Brazílska maderoterapia celotelová65 min.65,00 €
Brazílska maderoterapia celotelová so škoricovým zábalom95 min.85,00 €

BRAZÍLSKA MADEROTERAPIA CELOTELOVÁ

Špeciálna masážna technika, ktorá napomáha k odstraňovaniu celulitídy a tvarovaniu postavy. Zahŕňa dynamické ručné hmaty a série hmatov s anatomicky prispôsobenými drevenými zvonmi a valčekmi. Pri tejto technike sa dané miesto prekrví a tým sa urýchli látková výmena. Dochádza taktiež k jemnej stimulácii lymfatického systému, čím sa uvoľnia nahromadené toxíny a voda z medzibunkových priestorov. Telo sa zbaví nerovností v podkoží a tým sa zmierni efekt pomarančovej pokožky tzv. celulitídy. Dochádza tak aj k stimulácii metabolizmu, zmenšeniu opuchov kože. Výsledkom je, že organizmus začne rýchlejšie spaľovať nadbytočné tuky, sacharidy, toxíny a celulitídu.

BRAZÍLSKA MADEROTERAPIA CELOTELOVÁ SO ŠKORICOVÝM ZÁBALOM

Špeciálna masážna technika, ktorá napomáha k odstraňovaniu celulitídy a tvarovaniu postavy. Zahŕňa dynamické ručné hmaty a série hmatov s anatomicky prispôsobenými drevenými zvonmi a valčekmi. Pri tejto technike sa dané miesto prekrví a tým sa urýchli látková výmena. Dochádza taktiež k jemnej stimulácii lymfatického systému, čím sa uvoľnia nahromadené toxíny a voda z medzibunkových priestorov. Telo sa zbaví nerovností v podkoží a tým sa zmierni efekt pomarančovej pokožky tzv. celulitídy. Dochádza tak aj k stimulácii metabolizmu, zmenšeniu opuchov kože. Výsledkom je, že organizmus začne rýchlejšie spaľovať nadbytočné tuky, sacharidy, toxíny a celulitídu.

Škoricový balzam je jedinečný masážny prípravok, ktorý prispieva k zmierneniu prejavov celulitídy. Obsiahnutá škoricová silica zohrieva a prekrvuje tkanivo, vďaka čomu stimuluje látkovú výmenu a pomáha odbúravať tukové bunky. Škoricový balzam spolu s precvičovaním určených partií napomáha k zvýšeniu pružnosti pokožky, vyrovnáva jemné jazvičky a zanecháva pokožku viditeľne vyhladenú.

 

Vaša rezervácia

Kontaktné informácie
Aby sme Vás mohli spätne kontaktovať, zanechajte nám, prosím, na Vás kontakt.
Polia označené hviezdičkou sú povinné