Rezervácia

Arrival date
Departure date

+421 911 611 386 e-mail

AROMATERAPIA

 

Aromaterapia predstavuje jeden zo spôsobov využitia prírodných síl za účelom liečenia. Je to skutočne holistická terapia, ktorá berie do úvahy stav mysle, tela i ducha osoby, ktorá hľadá pomoc. Esenciálne oleje sú „životné látky“, ktoré vznikajú spolupôsobením rastlín a slnečného svetla. Preto môžeme chápať éterické oleje aj ako poslov energie a vedomia.

Počas aromaterapie sa masíruje celé telo masážnymi olejmi, do ktorých sa pridávaj vysoko koncentrované esenciálne oleje. Každý esenciálny olej má iné liečivé účinky. Niektoré upokojujú zatiaľ čo iné povzbudia a nabijú človeka energiou.

Ako funguje spojenie aromaterapie a masáže?

Čuch je spojený s časťou mozgu, ktorá sa volá Lymbický systém. Tento systém ovláda emócie, hormóny a ovplyvňuje nervový systém. Keď vdychujeme molekuly esenciálnych olejov, určité správy, ktoré obsahujú jednotlivé oleje sa prenášajú do lymbického systému. Ten následne pozitívne ovplyvňuje srdečný tep, krvný tlak, pamäť, dýchanie, hladinu stresu, imunitný systém a trávenie. Esenciálne oleje sa taktiež veľmi efektívne dostávajú do tela cez kožu počas masáže. Niektoré upokojujú zatiaľ čo iné povzbudia a nabijú človeka energiou.

 

Povzbudenie: citrón, rozmarín, bergamont

Relaxácia: levanduľa, harmanček, medovka

Stimulácia: rozmarín, tea tree, citron

ProcedúraCena
Aromaterapia40,00 €

Vaša rezervácia

Kontaktné informácie
Aby sme Vás mohli spätne kontaktovať, zanechajte nám, prosím, na Vás kontakt.
Polia označené hviezdičkou sú povinné