Rezervácia

Arrival date
Departure date

+421 911 611 386 e-mail

Sme jeden z najobľúbenejších hotelov na Slovensku

Wellness Hotel Chopok**** v stredisku Jasná Nízke Tatry opäť uspel vďaka spokojnosti svojich hostí. Najväčší cestovateľský webový portál na svete Trip Advisor zostavil rebríček najobľúbenejších hotelov na Slovensku. Wellness Hotel Chopok**** v Demänovskej doline obsadil 3. miesto hneď po dvojici 5-hviezdičkových ubytovacích zariadení z Bratislavy a Vysokých Tatier.

Domáci i zahraniční hostia vo svojich recenziách ocenili najmä vybavenie izieb a čistotu prostredia. V päťstupňovom hodnotení zaostali len o pol bodu zvyšné atribúty ako lokalita, kvalita spánku, služby a primeraný pomer ceny s kvalitou.
Vďaka recenziám spokojných návštevníkov tak rodinný relax a wellness hotel opäť uspel v bohatej slovenskej konkurencii. Pozitívne hodnotenia získava hotel i od ubytovaných používateľov celosvetovej cestovateľskej agentúry Booking.com, ktoré hotelu v posledných rokoch pravidelne prinášajú popredné miesta v rebríčkoch najlepších hotelov zo Slovenska.

Bol som tu dvakrát pracovne v roku 2015 a v zime 2016 som sa tu vrátil s rodinou. Nebol som vo všetkých hoteloch na Slovensku, ale takmer vo všetkých. Lepší servis, ubytovanie, kuchyňu a animácie pre deti nenájdete nikde!“ Tak znie jedna z posledných recenzií na cestovateľskom portáli Trip Advisor, ktorého služby využíva v súčasnosti asi 200 miliónov používateľov na celom svete.

Veľmi profesionálny a starostlivý personál, ktorý vie čo hostia chcú a potrebujú,“ dopĺňa recenzent z Francúzska. „Bol to náš druhý pobyt v hoteli a bolo tu prvotriedne. Hotel má skvelé zázemie - elegantné izby, veľký bazén s pekným wellness, vonkajšie ihrisko pre deti a 2 detské kútiky vo vnútorných priestoroch či bowling. Šéfkuchár a jeho tím si zaslúžia všetku chválu za fantastické jedlá,“ zverejnil po svojom pobyte spokojný hosť zo Spojených arabských emirátov.

Je to pre nás neoceniteľná pocta. Svoju prácu robíme pre ľudí – našich hostí, a kto iný by mal hodnotiť jej úroveň, ak nie práve oni. Neustále sa zameriavame na napredovanie v skvalitňovaní našich služieb. Preto verím, že spokojných návštevníkov nám bude len pribúdať,“ skonštatoval riaditeľ hotela Tomáš Kubica.

Trip Advisor

Vaša rezervácia

Kontaktné informácie
Aby sme Vás mohli spätne kontaktovať, zanechajte nám, prosím, na Vás kontakt.
Polia označené hviezdičkou sú povinné