Rezervácia

Arrival date
Departure date

+421 911 611 386 e-mail

BAHENNÝ ZÁBAL

Bahenný zábal má pozitívne účinky na pohybový aparát, kožné ochorenia, zvlášť psoriázy a ekzémy. Zároveň detoxikuje, prekrvuje, vypína, zmierňuje bolesti, lieči zápaly, udržuje pokožku mladú a sviežu, omladzuje starnúcu pokožku, podporuje látkovú výmenu, zlepšuje svalovú činnosť a navracia pohyblivosť pohybovému aparátu.

Účinky bahna z Mŕtveho mora sú priaznivé na zdravie a krásu, a sú známe už stáročia. Bahno z Mŕtveho mora má unikátne zloženie kremeňa, kalcitu, živca, brómu, magnézia, sodíka a chlóru, vďaka ktorým je veľmi bohaté na íl, soli a minerály. Má veľkú absorbčnú schopnosť, vďaka tejto schopnosti absorbuje všetku špinu, odumretú kožu a sekréty potu. Pokožka absorbuje z bahna rôzne minerály, ktoré sú priaznivé na aktivitu buniek.

Bahno z Mŕtveho mora má schopnosť absorbovať a konzervovať teplo. Tento efekt na časti tela, na ktorej bol aplikovaný zábal, zlepšuje cirkuláciu krvi, zmierňuje napätie v kĺboch a uvoľňuje svaly, urýchľuje vstrebávanie chronických zápalových infiltrátov, zmäkčuje väzivo, uvoľňuje kostrové svalstvo i hladkú svalovinu vnútorných orgánov. Pôsobí na zvýšenie protizápalovej aktivity a imunitných procesov v organizme, zabraňuje degradácii elastínu a kolagénu, čím zlepšuje funkciu chrupaviek, spojivových tkanív a kĺbovej pohyblivosti.


GAŠTANOVÝ ZÁBAL NA KŔČOVÉ ŽILY

Gaštanový zábal pomáha pri liečbe kŕčových žíl a opuchnutých miest. Pri pravidelnom aplikovaní zvyšuje pružnosť žíl a pôsobí proti zápalom kĺbov, väzov a šliach.

Gaštanové silice použité v gély pôsobia dlhodobo, zmierňujú opuchy a tlmia bolesť. Gél zvyšuje pružnosť a kvalitu žilnej steny, zabraňuje praskaniu malých žiliek a ihneď tlmí bolesť.

Procedúra prebieha vmasírovaním chladivého gaštanového gélu do oblasti krčovych žíl čím dochádza k blahodárnemu uvoľňujúcemu účinku, zmierneniu opuchov a pocitu „ľahších nôh“.


ZÁBAL Z MORSKÝCH RIAS

Z morských rias pôsobí na látkovú výmenu a pomáha z tela odbúravať tuky. Vysoký podiel jódu prítomného v riasach sa podieľa na rýchlejšom spaľovaní tukov a naštartuje tak proces zhadzovania kilogramov.

Zábal z morských rias prináša telu množstvo blahodárnych minerálov a látok, vyživujúcich nielen pokožku, ale aj cele telo.

Mikronizované, jemne rozomleté morské riasy - Laminaria Digitata, Focus Vesiculosus a Lithothamnium Calcareum, dodávajú telu minerály, netoxikujú a aktivujú proces zoštíhlenia .Zrýchľujú krvný obeh, metabolizmus a uľavujú od bolesti. Kvôli znásobeniu účinkov terapie sa bahno kombinuje so 100% sezamovým olejom.

ProcedúraDĺžka traniaCena
Gaštanový zábal na kŕčové žily25 min.20,00 €
Bahenný zábal50 min.30,00 €
Zábal z morských rias50 min.30,00 €

Vaša rezervácia

Kontaktné informácie
Aby sme Vás mohli spätne kontaktovať, zanechajte nám, prosím, na Vás kontakt.
Polia označené hviezdičkou sú povinné