Rezervácia

Arrival date
Departure date

+421 911 611 386 e-mail

ANTICELUTÍDNE LIFTINGOVÉ OŠETRENIE

Škoricová liftingová terapia

 

Anticelulitídna škoricová liftingová terapia sa používa pri celulitíde, obezite, nadváhe a pri estetickom formovaní postavy. Tento druh masáže je zameraný na dolné končatiny, stehná, lýtka, sedacie svaly a bruško z prvkami jemných a mäkkých techník. Používajú sa princípy a zásady drenáže lymfatického systému.

Celulitída vzniká nedostatočnou činnosťou lymfatického a krvného obehu a narušeným metabolizmom tukov. Povrchové tkanivo potom nie je dostatočne prekrvené a vyživované a ľahšie sa v ňom ukladajú toxíny.

Príjemne voňavý škoricový zábal rozprúdi lymfu a rozbije tukové bunky. Výsledkom je úbytok na objeme a celkové zlepšenie vzhľadu pokožky, ktorá je postihnutá celulitídou, kŕčovými žilami alebo popraskanými žilkami.

Škoricová terapia je kombinácia kozmeticko-bandážovej techniky. Po nanesení špeciálnej škoricovej zmesi sa ošetrené časti tela prekryjú fóliou. Výsledkom je rovnomerný tlak na všetky ošetrované časti tela.

Terapia sa skladá z aplikácie peelingu na dolné končatiny, sedacie svalstvo a brucho, masáže so 100% škoricovým krémom kozmeticko-bandážová technika.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Anticelulitídna masáž

 

Masáž je zameraná na odstránenie celulitídy, tzv. pomarančovej kôry.

Celulitída postihuje hlavne oblasť stehien, zadku a bruška, kde sa nahromadením rôznych odpadových a tukových látok vytvorili zmeny na koži, vnímané ako kozmetický nedostatok. Zároveň bto signalizuje neúplnú funkčnosť lymfatického systému, ktorý nedokáže cez kožné tkanivo vylúčiť toxíny.

Precíznym hĺbkovým premasírovaním sa zlepší krvný obeh, docieli sa väčšia pružnosť pokožky, obnovenie odtoku lymfy a narušia sa tukové vankúšiky. V boji proti celulitíde je masáž výborným začiatkom, treba však tiež zvýšiť príjem tekutín, celkový pohyb, upraviť životosprávu a obmedziť stres.

ProcedúraDĺžka trvaniaCena
Škoricová liftingová terapia45 min.30,00 €
Anticelulitídna masáž25 min.25,00 €

Vaša rezervácia

Kontaktné informácie
Aby sme Vás mohli spätne kontaktovať, zanechajte nám, prosím, na Vás kontakt.
Polia označené hviezdičkou sú povinné