Rezervácia

Arrival date
Departure date

+421 911 611 386 e-mail

Klasická mokrá pedikúra

Klasická pedikúra mokrá pozostáva z kúpeľa nôh s prídavkom morskej soli, ostrihanie nechtov, úprava nechtov, vyčistenie nechtu, zatlačenie kožtičky okolo nechtu, úprava nechtového lôžka, ošetrenie zarastajúcich nechtov, odstránenie zhrubnutej odumretej kože chodidiel a na záver doprajeme nohám krátku masáž.

Wellness pedikúra

Wellness pedikúra zahŕňa starostlivosť o pokožku a nechty na nohách. Jedná sa o osvieženie, posilnenie a skrášlenie nôh špeciálnou relaxačnou procedúrou.

Obsahom je upokojujúci kúpeľ nôh, zmäkčenie a odstránenie stvrdnutej pokožky nôh peelingom, jemná masáž a nakoniec sa nanesie výživná maska na posilnenie, hydratáciu a osvieženie nôh. Súčasťou wellness pedikúry je taktiež úprava veľkosti a tvaru nechtov.

Parafínové ošetrenie nôh

Parafínové ošetrenie nôh spočívá v nanesení parafínu - špeciálna forma vosku obohatená o vitamín E. Parafínová vrstva zvyšuje krvný obeh, uvoľňuje póry a môže pomôcť aj pri degeneratívnych ochoreniach kĺbov na nohách. Výsledok je, že nohy účinne absorbujú krémy udržujúce vlhkosť, vláčnosť a výživu. Suchá a zhrubnutá koža dosiahne opäť svoju prirodzenú jemnosť a zdravý vzhľad.

ProcedúraDĺžka trvaniaCena
Klasická mokrá pedikúra35 min.19,00 €
Wellness pedikúra60 min.33,00 €
Parafínové ošetrenie nôh15 min.10,00 €

Vaša rezervácia

Kontaktné informácie
Aby sme Vás mohli spätne kontaktovať, zanechajte nám, prosím, na Vás kontakt.
Polia označené hviezdičkou sú povinné