Rezervácia

Arrival date
Departure date

+421 911 611 386 e-mail

Predaj nehnuteľností

Veľký stavebný pozemok s domom v pôvodnom stave v okrese Liptovský Mikuláš, v Tatrách na predaj

Ponúkame na predaj rozľahlý stavebný pozemok o výmere 5038 m² s domom v pôvodnom stave v Nízkych Tatrách, v okrese Liptovský Mikuláš v obci Kvačany.

Veľký stavebný pozemok s domom v pôvodnom stave v okrese Liptovský Mikuláš, v Tatrách na predaj

Typ nehnuteľnosti: Chata, rekreačný domček, vidiecky dom, rodinný dom, objekt na bývanie a rekreáciu

Obec / Adresa: Kvačany (Kvačianska dolina), okres Liptovský Mikuláš (región Liptov), Nízke Tatry

Rozloha pozemku: 5.038 m²

Prostredie: tiché

Cena: 200.000 €

Kontakt: 0911 / 322 596, marketing@hotelchopok.sk 

Ponúkame na predaj nádherný rozľahlý stavebný pozemok o výmere 5.038 m² s domom v pôvodnom stave a hospodárskou budovou v obci Kvačany, v okrese Liptovský Mikuláš, v Nízkych Tatrách.

Stavebný pozemok s domom v pôvodnom stave sa nachádza v obci Kvačany v krásnom tichom prostredí a je vhodný na trvalé bývanie, rekreáciu alebo na stavbu penziónu. 

Pozemok je široký 50 m a rovinatý. Na pozemku sa nachádzajú 2 murované stavby a drevený domček. Murovaný dom je v pôvodnom stave s úžitkovou plochou 760 m², hospodárska budova (murovaná) má úžitkovú plochu 191 m² a môže slúžiť i ako garáž. Drevený domček môže slúžiť na odkladanie náradia, prípadne tiež ako garáž. 

Celý areál je oplotený a pohodlne prístupný z asfaltovej cesty.

Tento rozľahlý pozemok s domom sa nachádza v turisticky najnavštevovanejšom regióne Slovenska, v okrese Liptovský Mikuláš a preto dom po rekonštrukcii môže slúžiť nielen na bývanie ale i na rekreáciu či prenájom.

Okolie ponúka bohaté možnosti aktivít ako sú lyžovanie, kúpanie termál, kúpanie natural, turistika, umelé zasnežovanie, cykloturistika, rybačka, vodné športy. 

Vzdialenosť od Thermal parku Bešeňová 16km, od Liptovského Mikuláša 15 km, 20 min. je do Zuberca, 15 min. je na Malinô Brdo.

Stavebný pozemok v Zuberci na predaj i s projektom na výstavbu wellness hotela

Ponúkame na predaj stavebný pozemok i s projektom na výstavbu 4* wellness hotela s rozlohou 7.302.00 m² na okraji obce Zuberec (okres Tvrdošín). Tento stavebný pozemok v Zuberci sa nachádza v tichom prostredí a má asfaltovú prístupovú cestu.

Stavebný pozemok s projektom na výstavbu 4* wellness hotela v Zuberci (okres Tvrdošín) na predaj

Typ: stavebný pozemok

Obec / Adresa: Zuberec, okres Tvrdošín

Výmera pozemku: 7.302 m²

Cena: 980.000 €

Kontakt: 0911 / 322 596, marketing@hotelchopok.sk 

Ponúkame na predaj lukratívny rovinatý stavebný pozemok v rekreačnej obci Zuberec, v okrese Tvrdošín s výhľadmi na blízke Roháče v tichej lokalite o celkovej výmere 7.302 m² s asfaltovou prístupovou cestou. Pozemok sa nachádza cca 200 m od obce Zuberec smerom na Spálenú dolinu. 

Pozemok sa predáva i s projektom na vybudovanie 4* wellness hotela, projekt je súčasťou ceny. Projekt na výstavbu hotela je navrhnutý s ohľadom na miestnu architektúru, osadený do prostredia s úžasným výhľadom na Západné Tatry. Územné rozhodnutie na výstavbu hotela je schválené.

Projekt 4* welness hotela zahŕňa: ubytovacie kapacity, konferenčnú sálu, reštauráciu, lobby bar, bazén, wellness centrum, bowling, fitnes centrum, herne, parkoviská.. 

Zuberec má dve lyžiarske strediská Janovky a Milotín, 8 km je vzdialené lyžiarske stredisko Zverovka – Spálená. Meander Park Oravice termálne pramene len 11 km, Tatralandia – L. Mikuláš 37 km, Bešeňová 36 km. Zároveň sa nám tu priam ponúkajú rôzne prechádzky do prírody, či vysokohorské túry priamo v Roháčoch.

    Vaša rezervácia

    Kontaktné informácie
    Aby sme Vás mohli spätne kontaktovať, zanechajte nám, prosím, na Vás kontakt.
    Polia označené hviezdičkou sú povinné