Rezervácia

Arrival date
Departure date

+421 911 611 386 e-mail

Wellness Hotel Chopok**** sa opäť zaradil medzi slovenskú elitu

Rebríček TOP hotelov a reštaurácií pre rok 2016 je uzavretý. Wellness Hotel Chopok**** v stredisku Jasná Nízke Tatry aj tentoraz zaútočil na popredné priečky. Odborníci z eTREND-u ohodnotili jeho služby spomedzi 4* hotelov ako najlepšie na Slovensku. Posledných päť rokov je tak vo svojej kategórii jednoducho bezkonkurenčný.

Portál eTREND každoročne udeľuje považované ocenenia najvýznamnejším slovenským ubytovacím a reštauračný zariadeniam. Medzi TREND TOP hotelmi sa Wellness Hotel Chopok**** v Demänovskej doline už päť rokov za sebou umiestňuje na medailových pozíciách. Prvá priečka spomedzi hotelov v Žilinskom kraji a tretie miesto v celkovom hodnotení spoločne s 5* hotelmi je znakom neúnavnej túžby z roka na rok zlepšovať svoje služby. 

Výborný relax, príjemné prostredie, chutné jedlo a množstvo doplnkových služieb zabezpečili hotelu opätovné prvenstvo. „Kto v tomto hoteli už niekedy bol, tak vie, že môže slúžiť ako synonymum výborných služieb – s tými sme sa aj my stretávali od rezervácie až po odchod,“ píšu vo svojej recenzii odborníci z portálu eTrend.

Wellness Hotel Chopok**** je jediným na Slovensku, ktorý sa môže pýšiť dvomi kompletne vybavenými wellness centrami. Skúsení hotelieri ocenili tiež do detailu prepracovanú ponuku aktivít pre rodiny s deťmi a dobre nasmerovanú investíciu do rozšírenia kongresových služieb v Kongresovom centre PRASLIČKA.

Vaša rezervácia

Kontaktné informácie
Aby sme Vás mohli spätne kontaktovať, zanechajte nám, prosím, na Vás kontakt.
Polia označené hviezdičkou sú povinné