Rezervácia

Arrival date
Departure date

+421 911 611 386 e-mail

V Jasnej v sobotu otvorili zimnú sezónu plnú noviniek

Zjazdovky najväčšej slovenskej arény v Jasnej už otestovali prví lyžiari. Počas úvodného decembrového víkendu otvorili v Nízkych Tatrách ďalšiu sezónu bohatšiu o nové lyžiarske svahy a modernejší Snow Park. Na severnej a južnej strane Chopku by malo túto sezónu slúžiť na aktívny relax takmer 50 kilometrov udržiavaných trás.

Severnú stranu Chopku rozšírila upravená lyžiarska cesta č. 42 Priehyba – Jasná, ktorá sa zmenila na novú modrú zjazdovku č. 2b Májová Priehyba – Jasná. Pre menej náročných lyžiarov pribudlo v lyžiarskom stredisku Jasná Nízke Tatry modré prepojenie medzi Jelením Grúňom a Slalomovým svahom ̵ č. 12a Jelení Grúň. Nová zjazdovka má skvelú lokalizáciu a na zasnežovanie jej stačí málo prírodného snehu.

Južnú stranu Chopku už pohodlne zlyžujú aj menej zdatní lyžiari. Práve pre nich vznikla prepojením traverzov modrá zjazdovka až do Krupovej. Začiatočníkov bude počas jazdy sprevádzať panoramatický výhľad na kopcovité Horehronie. Prepojením lyžiarskych ciest na Chopku tak vznikla najdlhšia 6800 m dlhá zjazdovka vhodná aj pre rodiny s deťmi.

Okrem 41 zjazdoviek víta lyžiarske stredisko v Jasnej v Nízkych Tatrách svojich návštevníkov novými snehovými zábranami a zasnežovaním, ktoré umožní otvárať zjazdovky oveľa skôr ako v minulosti.

Vaša rezervácia

Kontaktné informácie
Aby sme Vás mohli spätne kontaktovať, zanechajte nám, prosím, na Vás kontakt.
Polia označené hviezdičkou sú povinné