Rezervácia

Arrival date
Departure date

+421 911 611 386 e-mail

V Jasnej sa predstavia najväčšie mená svetového ženského lyžovania

Stredisko v Nízkych Tatrách privíta už po štvrtýkrát najväčšie svetové lyžiarske podujatie. Po 32 rokoch sa do Jasnej vráti Svetový pohár žien v alpských disciplínach. Najzvonivejšie mená svetového ženského lyžovania doplnia 5. a 6. marca 2016 slovenské jednotky Veronika Velez Zuzulová a liptovská nádej Petra Vlhová.

Preteky Svetového pohára sa v Jasnej uskutočnili trikrát

V rokoch 1979 a 1982 súťažili v rámci Veľkej ceny Demänovských jaskýň muži, v roku 1984 ženy. Poslednou generálkou na svetovej úrovni boli na Chopku Majstrovstvá sveta juniorov v alpských disciplínach vo februári 2014. Práve tu sa veľkými písmenami zapísala Liptáčka Petra Vlhová, keď získala prvenstvo v obrovskom slalome mladších juniorov do 18 rokov.

Lyžiarske stredisko Jasná Nízke Tatry je pripravené na Svetový pohár

Pripravenosť strediska na svetové podujatie odsúhlasili i zástupcovia Medzinárodnej lyžiarskej federácie (FIS), ktorí si stredisko v srdci Liptova prišli pozrieť osobne.

Bohatý program počas Svetového pohára v Jasnej

Počas podujatia čaká návštevníkov Jasnej množstvo sprievodných podujatí, animačný program, koncerty známych kapiel, unikátna módna a svetelná show, štýlové večerné party, zaujímavé súťaže o hodnotné výhry a samozrejme úžasná preteková atmosféra na svahoch Chopku.

Vaša rezervácia

Kontaktné informácie
Aby sme Vás mohli spätne kontaktovať, zanechajte nám, prosím, na Vás kontakt.
Polia označené hviezdičkou sú povinné