Rezervácia

Arrival date
Departure date

+421 911 611 386 e-mail

Otvorte letnú sezónu svojim osobným rekordom

Príďte si do Jasnej „trhnúť“ bike rekord. Stredisko v Nízkych Tatrách vyzýva všetkých, ktorí majú chuť si zašportovať priamo v Rotunde pod vrcholom Chopka. Takto aktívne pomôžete stredisku v sobotu 18. júna 2016 otvoriť tohtoročnú letnú sezónu.

Prekonať minuloročný rekord 630 km na trenažéroch nebude vôbec jednoduché. Preto je potrebný každý kto má chuť, odvahu a odhodlanie prekonať samého seba na bike trenažéri. Na poctivých športovcov bude opäť dohliadať komisár Slovenských rekordov. Prvé kilometre na cyklotrenažéroch odšliape známy slovenský moderátor Slávo Jurko už o 9:30 hod.

Terasa Rotundy pod Chopkom sa počas otvárania sezóny zmení na outdoorové fitko. Vyskúšať si budete môcť chodenie po lane tzv. slackline s inštruktormi. Vo výške 2004 m n. m. nebude chýbať chill out zóna a detský kútik.


Adrenalín vám zdvihne i unikátna exhibícia profesionálneho unitrialistu Adama Krupu, ktorý je držiteľom niekoľkých ocenení svetového významu. Príďte sa na vlastné oči presvedčiť aké „kúsky“ sa dajú robiť na špeciálne upravenom bicykli s jedným kolesom.

Program:

  • 09.30 - Otvorenie podujatia Slávom Jurkom
  • 10.00 - 14.00 Zápis do Slovenských Rekordov: Pokus o prekonanie rekordu "Najviac spoločných kilometrov na cyklo - trenažéroch na Slovensku"
  • 10.00 štart verejného pokusu o rekord
  • 10.00 - 14.00 slackline - chodenie po lane s inštruktormi (atrakcia v závislosti od dobrého počasia) 
  • 10.00 - 14.00 dva exhibičné vystúpenia unitrialistu Adama Krupu
  • 10.00 - 14.00 detský kútik, chill out zóna

Vaša rezervácia

Kontaktné informácie
Aby sme Vás mohli spätne kontaktovať, zanechajte nám, prosím, na Vás kontakt.
Polia označené hviezdičkou sú povinné