Rezervácia

Arrival date
Departure date

+421 911 611 386 e-mail

Otvorenie sezóny v Jasnej

Po roku sa lyžiari opäť dočkali a najväčšie slovenské lyžiarske stredisko Jasná otvára v sobotu 3. decembra 2016 svoje zjazdovky. Nenechajte si ujsť vymakanú lyžovačku na čerstvej snehovej nádielke a najväčší zimný Opening svojho druhu na Slovensku.

Otvorenie sezóny v Jasnej bude mať počas tradičného BMW xDRIVE príchuť adrenalínu. V napínavých pretekoch pred Happy Endom môžete pre seba vyhrať športového elegána BMW Cruise M Bike či iné ceny v podobe herných konzol a skipasov. Registrácia účastníkov sa začína už o 9.00 hod. Prví pretekári prekročia štartovaciu čiaru o 13:00 hod.

Novinka v XBOX aréne

Že hory, lyžovačka a herné konzoly k sebe nepatria? O pravom opaku vás presvedčí XBOX aréna priamo na svahu s dvadsiatkou stojanov s konzolami a hrami, na ktorých si budete môcť počas Opening dňa zahrať úplne zadarmo.

Lyžovačka trochu inak

Počas prvej decembrovej soboty predstaví stredisko Jasná Nízke Tatry ďalšiu novinku. Pre lyžiarov po úrazoch, s bolesťami nôh či kolien je tu SKKI TRIKKE. Bez akéhokoľvek lyžiarskeho vybavenia si budete môcť vyskúšať bezplatne jazdu na „trojnožke“, ktorá nielen športovcom vo vyššom veku a po úrazoch dopraje komfortný lyžiarsky zážitok.

Opening night party na zaoceánskej lodi

Chcete sa v zime plaviť na luxusnej zaoceánskej lodi? Chcete priamo zo zimného strediska v Jasnej nazrieť do Paríža, Rio de Janeira, Afriky, New Yorku či Londýna? Tak si o 21:00 hod. nastúpte na nočnú plavbu so špičkovými DJ-mi a nechajte sa unášať na hudobných vlnách v podaní DJ EKG, PUBLIK DJ, MILANA LIESKOVSKEHO a DJ EAST LUKE. Luxusnú party plavbu dozdobia sexi námorníčky, tanečné vystúpenia a charizmatický kubánsky spevák EUSEBIO.

Vaša rezervácia

Kontaktné informácie
Aby sme Vás mohli spätne kontaktovať, zanechajte nám, prosím, na Vás kontakt.
Polia označené hviezdičkou sú povinné