Rezervácia

Arrival date
Departure date

+421 911 611 386 e-mail

Otvorenie sezóny s leskom Hollywoodu

Tohtoročné otvorenie zimnej sezóny sa bude v najväčšom slovenskom lyžiarskom stredisku Jasná Nízke Tatry niesť z duchu lesku amerických hviezd. Opening party na snehu otvorí v štýle filmových hercov a odovzdávania Oscarov brány na tamojšie svahy už v sobotu 5. decembra 2015.

Aj tento rok ostane stredisko v Jasnej verné kombinácii skvelej hudby, nadupaných súťaží a množstvu animačných programov pre deti.

Vyhrajte svoje BMW na celú sezónu

Každý rok majú účastníci otváracieho dňa v Jasnej počas preteku BMW xDRIVE možnosť vlastnými silami získať Bavorák na celú sezónu. Napínavé súťažné zápolenie, z ktorého môžete okrem nablýskaného fára odísť s množstvom ďalších hodnotných cien, sa začína už o 13:00 hod. Registrácia pretekárov prebieha v čase od 9:00 do 12:45 hod. Sprievodcom bude v záplave hudby, animačných programov a súťaží známy slovenský moderátor ANDREJ BIČAN.

Nočná Hollywood Edition Party

Nočné hodiny v stredisku Jasná presvieti party v štýle filmových hviezd a prestížneho odovzdávania Oscarov. Okrem tvári strieborného plátna zavítajú do Music Clubu Happy End speváčka DARA ROLINS, hudobní hostia z Londýna DJ TANIA AMAZON a DJ KNIGHT, ako aj na Slovensku zvučné meno DJ EKG. Tanečnú atmosféru navodí vystúpenie skupiny RDS COMPANY, ktorí sa prebojovali až do semifinálového kola v slovenskej verzii medzinárodnej talentovej súťaže. 

Podmanivú atmosféru filmového sveta dotvorí MIRROR PEOPLE SHOW a FASHION AVENUE. Nočná Opening párty sa začína o 21:00 hod. Ku každej vstupenke dostanete špeciálny darček.

Vaša rezervácia

Kontaktné informácie
Aby sme Vás mohli spätne kontaktovať, zanechajte nám, prosím, na Vás kontakt.
Polia označené hviezdičkou sú povinné