Rezervácia

Arrival date
Departure date

+421 911 611 386 e-mail

Najsladší Mikuláš na Chopku

Očakávanie vianočných sviatkov bez Mikuláša by nebolo tým pravých orechovým. Prenechajte predvečer jedného z najobľúbenejších dní v roku (sobota 5. decembra) našim animátorom, ktorí deti zavedú do čarovnej krajiny plnej sladkých prekvapení a hier. Z ďalekej zimnej krajiny príde deti pozdraviť aj Mikuláš.

 

Otvorené svahy Chopku

Začiatok lyžiarskej sezóny je predo dvermi. Pre nedočkavcov stredisko Jasná Nízke Tatry otvorí svoje svahy už 4. decembra 2015. Tešiť sa môžete na 27 km zasnežovaných dráh pod vrcholom Chopka a najmodernejšie lanovky na Slovensku. Mikulášsky víkend v priestranných 3, 4 a 5-lôžkových izbách dotvoria najrozmanitejšie zimné radovánky vrátane sánkovačky či korčuľovania.

Hotelový bowling, biliard, stolný tenis, airhockej, spoločenské hry a profi fitness sú len malou ochutnávkou všetkých voľno časových možností v našom hoteli a v Demänovskej doline. Vaše ratolesti sa dokonale vybláznia v Chopíkovom detskom svete či v LEGO kútiku. Pre „vodné živly“ je tu detský bazén, relaxačný, ako aj plavecký bazén, ktoré môžete jednoducho skombinovať s dvojicou wellness svetov.

Detská škola varenia

Varenie a pečenie sú neodmysliteľnou súčasťou očakávania vianočných sviatkov. Pripravte sa na ne voňavými dobrotami pod dohľadom profesionálnych kuchárov. V skutočnej kuchyni spoločne pripravíme tie najlepšie dobroty, ktorými najmenší kuchári odhalia tajomstvá kuchtenia.

Vaša rezervácia

Kontaktné informácie
Aby sme Vás mohli spätne kontaktovať, zanechajte nám, prosím, na Vás kontakt.
Polia označené hviezdičkou sú povinné