Rezervácia

Arrival date
Departure date

+421 911 611 386 e-mail

Jasná ožije freeridom

Do Jasnej mieria svetové freeridové špičky. Už 14. ročník medzinárodných pretekov CGC JASNA ADRENALIN opäť preverí najlepšie freeridové zóny na Chopku. Na jeho severných svahoch sa predstaví svetová elita na snowboardoch aj lyžiach.

Slovo freeride sa bude od piatka 26. februára do nedele 28. februára skloňovať v mnohých pádoch. Freeride pretekanie na najvyššej možnej úrovni, sánkovačka, súťaže či afterparty. To všetko pripravilo lyžiarske stredisko v Nízkych Tatrách počas CGC Jasná Adrenalín 2016, ktorý je v poradí siedmim pretekom prvej najvyššej kategórie Freeride World Qualifier (FWQ) so 4 hviezdičkami, organizovaným podľa súťažných pravidiel v extrémnom lyžovaní.

Pretek je plánovaný na piatok 26. februára, 27. a 28. február sú rezervné dni v prípade zlého počasia. Súťažiť sa bude v štyroch disciplínach, v ktorých sa muži a ženy prestriedajú na lyžiach a snowboardoch.

Za zábavou do Freeride Dediny

Jasná si pre milovníkov extrémneho športu pripravila počas piatka a soboty 27. februára testovanie freeride výbavy a preteky na sánkarskej dráhe pri Happy Ende. Predveďte svoje sánkárske zručnosti vo voľnej disciplíne. Registrácia štartujúcich sa začína už od 9:00 hod. Začiatok freestyle sánkovačky je naplánovaný o 13-tej.

Počas obidvoch dní sa budete môcť medzi 14. až 17. hodinou odviazať v Chapagne Bare pri Happy Ende. Tá pravá freeride nočná zábava vypukne v sobotu po 20:00 hod. na Hoteli Ostredok.

UPOZORNENIE: Až do 28.02.2016 budú Freeride zóny (3, 4) v Lukovom kotli pod Chopkom uzavreté z dôvodu konania freeride pretekov CGC Jasná Adrenalín 2016.

PLAGÁT

Vaša rezervácia

Kontaktné informácie
Aby sme Vás mohli spätne kontaktovať, zanechajte nám, prosím, na Vás kontakt.
Polia označené hviezdičkou sú povinné