Rezervácia

Arrival date
Departure date

+421 911 611 386 e-mail

City Busom do večerného Liptovského Mikuláša

Od januára do polovice marca môžu návštevníci Demänovskej doliny spoznávať večerný život v neďalekom centre Liptova - v Liptovskom Mikuláši. Za kultúrou i zábavou ich každú stredu odvezie bezplatný City Bus.

Po výdatnej lyžovačke v najväčšom ski rezorte v Jasnej si tak môžu jednotlivci či rodiny s deťmi dopriať kultúrnu a spoločenskú čerešničku. Otváracie hodiny kvôli návštevníkom predĺžili v najstaršom Kostole sv. Mikuláša v centre mesta či v Mestskom múzeu Janka Kráľa a tamojšej mučiarni. Tu mali údajne mučiť národného hrdinu Juraja Jánošíka.

Prvý City Bus vyráža z Demänovskej doliny o 19:00 hod. a jednu zo zastávok má priamo pred Wellness Hotelom Chopok**** (približne o 19:13 hod.). Vďaka bezplatnej linke záujemcovia spoznajú aj liptovskú kuchyňu a zábavu. Štrnásť reštauračných prevádzok v blízkosti centra si pre svojich hostí pripravilo špeciálne menu. Na tanieroch tak rozvoniavajú napríklad tradičné liptovské droby s kapustou a pyrohami.

Posledný City Bus odchádza z Liptovského Mikuláša späť do Demänovskej doliny o 23:30 hod. Návštevníci tak majú dostatok času nabažiť sa atmosférou večerného mesta. Prevádzka City Busov potrvá do 12. marca 2017.

Vaša rezervácia

Kontaktné informácie
Aby sme Vás mohli spätne kontaktovať, zanechajte nám, prosím, na Vás kontakt.
Polia označené hviezdičkou sú povinné