Wellness Hotel Chopok **** v Nízkych Tatrách patrí medzi najlepšie wellness a relaxačné hotely na Slovensku. Pohodlie, relax, zábava a množstvo aktivít. To sú „vlastnosti“ Wellness Hotela Chopok**** v slovenskom stredisku Jasná Nízke Tatry, ktoré ponúkame našim hosťom plnými priehrštiami. Práve tie nášmu hotelu zaručujú prvé miesto v rebríčku 4* wellness relax hotelov na Slovensku.

VENUJTE POBYT AKO DARČEKDarčeková poukážka na WELLNESS POBYT

 • Wellness pobyt "Dámska jazda"
  Wellness pobyt "Dámska jazda"

  Milé dámy, doprajte si wellness pobyt pre ženy - relax pri indickej masáži hlavy, chutné a zdravé jedlo a oddych v saunovom svete. A to všetko pod Chopkom v krásnom prostredí Nízkych Tatier.

 • Joga víkend s Fredym Ayisim
  Joga víkend s Fredym Ayisim

  Príďte si oddýchnuť z uponáhľaného sveta a zažite Joga víkend v lone prírody Nízkych Tatier pod vedením profesionálneho cvičiteľa jogy Fredyho Ayisiho.

 • Romantický pobyt pre dvoch
  Romantický pobyt pre dvoch

  Prežite romantický víkendový wellness pobyt v Nízkych Tatrách. Luxusné hotelové prostredie, kvalitné služby, zážitková gastronómia, bazén, sauny, biliard.

 • FIT pobyt so Zorou Czoborovou
  FIT pobyt so Zorou Czoborovou

  Načerpajte potrebnú energiu počas FIT pobytu so Zorou Czoborovou. Pobyt je vhodný pre pokročilých ale aj úplných začiatočníkov.

 • Očistná čakrová terapia
  Očistná čakrová terapia

  Príďte si oddýchnuť a doprajte si wellness pobyt zameraný na zharmonizovanie celého tela. Masáže a energetické procedúry, ktoré vám uvoľnia napätie v celom tele a dostanú Vás do rovnováhy.

 • Anticelulitídna terapia
  Anticelulitídna terapia

  Ozdravte si svoj organizmus pobytom v Tatrách a vyskúšajte blahodárne účinky jedinečnej anticelulitídnej terapie, po ktorej bude Vaša pokožka pevná a hladká. 

 • Detoxikačný wellness pobyt
  Detoxikačný wellness pobyt

  Uvoľnite sa, zbavte sa únavy a doprajte si oddych vďaka výnimočným očistným terapiám. Detoxikačný pobyt je zameraný na prečistenie tela a na upokojenie a pozitívne naladenie mysle.

Vaša rezervácia

Kontaktné informácie
Aby sme Vás mohli spätne kontaktovať, zanechajte nám, prosím, na Vás kontakt.
Polia označené hviezdičkou sú povinné